Vyhrajte 10 lupenů na Rack Reyd!

Rakovnická parta motorkářů má s pořádáním srazů hodně zkušeností - letos už organizuje 20. ročník motofestu Rack Reyd. Ten začíná už za pár dní, a vy teď máte možnost vyhrát dvě volné vstupenky!

Vyhrajte 10 lupenů na Rack Reyd!

Rack Reyd se koná ve dnech 5.-7.srpna 2016 v Žerotíně u Panenského Týnce. Těšit se můžete na kapely jako Walda Gang, Dymytry, Ortel a spoustu dalších, v programu nechybí ani oblíbené soutěže, tradiční spanilá jízda nebo půlnoční ohňostroj. Volný vstup na sraz si můžete předem zajistit tak, že v naší soutěži vyhrajete dva z deseti lístků o které se celkem hraje.

Soutěžní otázka se tentokrát váže k místu konání motofestu Rack Reyd. Stačí na ni správně odpovědět, a dostáváte se do slosování. Šťastní výherci si pak budou moci lístky vyzvednout po celou dobu konání srazu přímo u vstupu na základě předložení občanky.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Letos se koná 20tý ročník motosrazu Rack-Reyd. Kolik z těchto ročníků se konalo v Rakovníku na Tyršově koupališti a kolik včetně toho letošního v Žerotíně u Panenského Týnce?
    • 10x Rakovník a 10x Žerotín
    • 11x Rakovník a 9x Žerotín
    • 12x Rakovník a 8x Žerotín

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.18
Známkováno: 17x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist