The legends rock fest aneb Legendy ožívají

Tak tohle ještě Hořice nezažily! Pokud máte v oblibě nejen současnou rockovou hudbu, ale i tu střední generace, rozhodně si zde nenechte ujít v závěru prázdnin Rockový festival!

The legends rock fest aneb Legendy ožívají
Festival s názvem The legends rock fest aneb Legendy ožívají se bude konat v pátek 31. srpna a v sobotu 1. září. 2012 v autocampu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního motocyklového okruhu 300 Zatáček Gustava Havla.

Jedná se o jedinečnou příležitost, při které se setká a ožije rock-beatová hudba dvou generací. Legendární pecky 80. a 90. let v podání Aleše Brichty & AB Band, Viléma Čoka & Bypass, Mopedu, Karamel rocku, Unisona atd. V konfrontaci a invencí odhodlaného mládí Greedy Invalid, Fanfan, Black Bull, Mescalero atd. Zárukou hudební kvality jsou rovněž Traktor, Komunál, Krucipusk a další.
Areál je pro tuto akci plně vybaven. Disponuje dostatečnou ubytovací kapacitou, od chatiček dle standardních campových cen, po stanové městečko zdarma. Stejně tak odpovídající kapacitou sociálního zázemí. V přímém sousedství areálu je zajištěno parkování, rovněž zdarma. Nebude chybět bohatý výběr regionálního piva, míchaných alkoholických a nealkoholických nápojů, pestrá nabídka jídel na rožní, včetně provozu místní restaurace.

Zdejší místo má nenapodobitelnou atmosféru, kouzlo a půvab. Naším cílem je využít všechny tyto vlastnosti a akci vtisknout ,,osobitý charakter“ a tvář. Součástí rockfestu bude také divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, tombola a po každém vystoupení autogramiáda,“ uvedl pořadatel akce Zdeněk Lhota.

Videopozvánka


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Pro všechny, kteří se rozhodnou absolvovat celý festival, se nabízí jedinečná příležitost k celé řadě dalších víkendových aktivit. V blízkém sousedství se nachází přírodní unikátní koupaliště Dachova, které spojuje nová cyklostezka se světově známým hořickým sochařským sympoziem. Možnost projížďky po legendárním okruhu 300ZGH, s celou řadou typů na moto, cyklo a pěší výlety. Také vyhlídka z přilehlé Masarykovy věže samostatnosti vám nabídne překrásný výhled na celé Podkrkonoší.

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce: www.thelegendsrockfest.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist