The legends rock fest aneb Legendy ožívají

Pokud si již dnes plánujete program letošních prázdnin a máte v oblibě nejen současnou rockovou hudbu, ale i tu střední generace, rozhodně si v kalendáři zakroužkujete poslední srpnový víkend! Konkrétně datum 31. srpna a 1. září. 2012.

The legends rock fest aneb Legendy ožívají
Rockový festival, na kterém se sejde hudba dvou generací, se bude konat v autocampu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, kde se letos v květnu jede již jubilejní 50. ročník této motocyklové soutěže.

V bohatém programu „The legends rock fest aneb Legendy ožívají“ se představí známé rockové osobnosti a skupiny jako Aleš Brichta & AB Band, Vilda Čok & Bypass, Atlantis, Traktor, Moped, Komunál, Fanfan, Descavero, Unisono, Karamel rock, Greedy Invalid, Krucipüsk, Adam Bomb (USA) či hořická Xantipa.

Součástí rockfestu bude také divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, tombola a po každém vystoupení nezbytná autogramiáda.
Pokud vás naše nabídka oslovila, zajistěte si již dnes vstupenky, které je možné zakoupit v předprodeji v celorepublikové síti TICKETPRO za 299 Kč. Vstupenku si můžete zakoupit i na místě za 390 Kč.

Rozhodnete–li se absolvovat celý festival, máte jedinečnou možnost ubytování přímo v centru dění, a to ve zdejším hořickém autocampu. Areál je pro tyto příležitosti zcela vybaven. Navíc je nedaleko přírodní unikátní koupaliště Dachova, které spojuje nová cyklostezka se světově známým hořickým sochařským sympoziem. Také vyhlídka z přilehlé Masarykovy věže samostatnosti vám nabídne překrásný výhled na celé Podkrkonoší.

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce: www.thelegendsrockfest.cz

Kontakt: info@thelegendsrockfest.cz

Organizátor: Zdeněk Lhota lhotaz@thelegendsrockfest.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist