Racing Expo v Letňanech od 9. do 11. listopadu

Premiérový ročník veletrhu motoristického sportu Racing Expo se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu 2017 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech. Návštěvníci budou mít příležitost prohlédnout si unikátní exponáty automobilové a motocyklové techniky, od nás i ze zahraničí.

Racing Expo v Letňanech od 9. do 11. listopadu

Motokrosový Orion Racing, který letos má výročí 20 let svého založení, zde bude zastupovat ostřílené duo - Petr Bartoš, Jonáš Nedvěd, no a přirozeně k vidění zde budou jejich motocykly KTM, také proběhne s aktéry společná autogramiáda, nebudou chybět rozhovory a na památku si odnesou fanoušci našeho týmu z Litomyšle - podepsané kartičky.

Orion Racing bude tady reprezentovat automobilový závodník - Martin Doubek (Nascar Whelen Euro Series) a jeho Ford Mustang doveze rakouská stáj Renauer Motorsport, dále ještě přiveze automobily Ginetta G50 GT4 a Maserati MC GT4.

Mezi další vystavované modely bude v Letňanech k zhlédnutí závodnický klenot: Ferrari 488 GT3, podniky na okruzích budou reprezentovat také Audi R8 LMS GT3, BMV M6 GT3, BMV Z4 GT3, Seat Leon TCR a další. Vrchaře potěší např. krasavci Lamborghini Gallardo GT3 nebo Subaru Impreza WRX.

Další lahůdkou bude monopost Dallara-Chevrolet (Tomáš Enge, IndyCar). Nesmí chybět vítězný tahač Buggyra úřadujícího mistra Evropy - Adama Lacka, atmosféru Rallye Dakar, pak přiblíží expozice Bonver Dakar projektu. Fanoušci rallye se mohou těšit na Škodu Fabia R5, za autokros se tady představí kára - nejmladšího evropského šampiona všech dob - Petra Nikodéma.

Součástí doprovodného programu se stanou četné besedy a autogramiády s předními osobnostmi domácího motorsportu. K vidění budou vzácné trofeje, jako - Zlaté volanty, Zlatá řídítka, nebo plochodrážní Zlatá přilba, kterou se pochlubí její čerstvý majitel - Václav Milík.

Veletrh Racing Expo je přístupný veřejnosti ve čtvrtek 9. listopadu a v pátek 10. listopadu od 10 do 18 hodin, v sobotu 11. listopadu pak od 10 do 17 hodin. Vstupné v on-line předprodeji činí 150 Kč, na místě 200 Kč.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist