Přijďte otestovat tento víkend: MV Agusta Test Day

Přijeďte si vyzkoušet motocykly MV AGUSTA a zažijte pravé potěšení z jízdy!

Přijďte otestovat tento víkend: MV Agusta Test Day

Zveme Vás na 3. MV AGUSTA OPEN DAY. Ten se koná 29. srpna 2015 v areálu penzionu a restaurace U sv. Antonína, adresa Hradešice 46, PSČ 341 01 (přímo u hlavní silnice spojující Klatovy a Horažďovice cca. 5 km od Horažďovic), GPS 49.3298233N, 13.5766997E.

Partnery této akce jsou Pepa „Sršeň“ Šiler a jeho Motoškola Sršeň a Mercedes-AMG Perfomance Center Praha, Daimlerova 2, Praha. Díky spojení společností MV AGUSTA MOTOR s.p.a a sportovní divize vozu Mercedes-AMG budou na místě k vidění jejich supersportovní speciály, které si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Pepa Sršeň předvede na místě svoje umění v jízdě po předním a zadním kole a možná k tomu ještě něco přidá.

Co bude k vidění. Kompletní modelová řada značky MV AGUSTA, dále budou k zapůjčení motocykly MV AGUSTA a vozy Mercedes-AMG. Testovací jízdy motocyklů budou probíhat za doprovodu instruktorů Motoškoly Sršen vč. Pepy Sršně, který Vás bude učit, jak správně jezdit na motocyklu. Testováním vozů Mercedes-AMG Vás provedou instruktoři AMG Performance Center Praha.Ti, kteří se přímo zúčastní testování motocyklů nebo automobilů, dostanou při registraci poukazy na občerstvení zdarma. Ubytování si lze zajistit na vlastní náklady v nedalekém okolí.

Pomocí rezervačního systému je možné rezervovat 1 jízdu u motocyklu, tak i u vozu. Další jízdy bude možné obsadit přímo na místě v závislosti na vytíženosti testovacích motocyklů MV AGUSTA a vozů Mercedes-AMG. V případě zaplacení poplatku za jízdu na motocyklu 700,- Kč mají účastnící jednu jízdu vozem Mercedes-AMG zdarma. Účastníci, kteří se neúčastní jízd na motocyklech a chtějí se svést pouze vozy Mercedes-AMG, platí za každou jízdu 700,- Kč.

K testování motocyklů budou připraveny tyto modely MV AGUSTA:

 • Brutale 800 RR
 • Brutale 1090
 • Dragster 800
 • Turismo Veloce 800

K testování vozů budou připraveny tyto modely Mercedes-AMG:

 • AMG GT s
 • E 63 AMG s
 • CLA 45 AMG

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu prezentovaných modelů bez předchozího upozornění.

Testovací jízdy budou probíhat formou individuálních jízd za doprovodu instruktora Motoškoly Sršeň v běžném provozu. Okruh o délce cca 30 km vede po velmi kvalitních silnicích 1., 2. a 3. třídy. Čas určený pro jízdu a předání motocyklu je cca 40 minut. Okruh pro testování vozu bude o délce cca 30 km.

Rezervace jízdy z internetového zápisového systému bude potvrzena po uhrazení částky 700,- Kč na účet č. 247094109/0300 do 3 dnů od rezervace. Platební informace a potvrzení rezervace Vám budou zaslány na kontaktní e-mail. V případě neuhrazení částky bude rezervace zrušena a uvolněna pro jiné zájemce. Registrace účastníků bude probíhat na místě a je nutné se dostavit nejpozději 30 minut před plánovaným začátkem jízdy. Akce se koná za každého počasí.

PODMÍNKY ÚČASTI NA TESTOVÁNÍ MV AGUSTA

 • věk minimálně 21 let
 • občanský průkaz
 • řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
 • podepsané prohlášení jezdce
 • složená kauce 30.000,- Kč v hotovosti
 • zaplacený poplatek za jízdu: 700,- Kč (předem na účet pro potvrzení rezervace nebo na místě)
 • vlastní vybavení - přilba, motocyklová bunda a kalhoty s chrániči nebo kombinéza, rukavice (možnost zapůjčení vybavení klientům Mercedes-Benz)

Zájemce o testovací jízdu je povinen před jízdou podepsat smlouvu o zápůjčce s odpovědností za škody nad rámec pojistného plnění, složit v hotovosti vratnou kauci a poplatek za jízdu. Všechny motocykly jsou havarijně pojištěné se spoluúčastí 10%. Kauce bude po jízdě vrácena, v případě poškození motocyklu z ní bude hrazena škoda. Pokud účastník způsobí škodu na motocyklu přesahující výši kauce, zavazuje se majiteli motocyklu doplatit škodu do výše spoluúčasti pojištění. V případě poškození předváděcího motocyklu si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení všech dalších jízd na tomto motocyklu bez náhrady. V tomto případě bude vrácena kauce i poplatek k neuskutečněným jízdám.

PODMÍNKY ÚČASTI NA TESTOVÁNÍ MERCEDES-AMG

 • věk minimálně 21 let
 • občanský průkaz
 • řidičský průkaz sk. B
 • podepsané prohlášení jezdce
 • zaplacený poplatek za jízdu: 700,- Kč (předem na účet pro potvrzení rezervace nebo na místě)

Zájemce o testovací jízdu je povinen před jízdou podepsat smlouvu o zápůjčce s odpovědností za škody nad rámec pojistného plnění. Všechny vozy jsou havarijně pojištěné. V případě poškození vozu bude zaplacena spoluúčast ve výši 50.000,- Kč. V případě poškození předváděcího vozu si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení všech dalších jízd tohoto vozu bez náhrady.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist