Pozvánka na Indian Riders Fest 2022

Indian Riders Fest je největší setkání majitelů motocyklů Indian Motorcycle v Evropě, který se uskuteční v Českých Budějovicích za účasti více než tisíce motocyklů Indian. K nám do redakce přišel Ondra Hrůza, který patří do týmu hlavních organizátorů, a představil nám akci světového kalibru, ze které se můžete vrátit na fungl novém Indianu. Už nejen kvůli této atraktivní hlavní ceně bude stát za to na výstaviště do Českých Budějovic vyrazit!

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Jak Ondra v rozhovoru připomíná, vítáni jsou úplně všichni a Indian Riders Fest si užijí jak fanoušci značky, tak všichni ostatní, kteří motorky milují, rádi si poslechnou super muziku, ochutnají nějakou dobrotu nebo se svezou na nejnovějších modelech z testovací flotily. Jsou tedy vítáni nejen majitelé Indian motorcycle, ale i ostatních značek

Těšit se můžou na americké speciality z grilu, vystoupení kaskadéra Martina Krátkého, který prožene víceméně sériové „eftéerko“ nebo kapely v čele s formací Dymytry, jejíž frontmanem je Jirka Urban, co už nějaký ten pátek lítá na Indianu.

Velikým lákadlem určitě bude přehlídka starých Indianů, které psaly historii značky a oku lahodící bude také celá řada přestaveb. Jelikož jde o festival světového formátu, přijede do Budějic celý svět, a kromě fanoušků budou na akci borci z továrny, kteří pomalu sedají na letadlo a ze států vyráží do Evropy. Je bez debat, že možnost popovídat si s lidmi, kteří jsou mozkem značky, stojí za ní a vyvíjejí nové modely, je naprosto jedinečnou příležitostí dozvědět se více, než jen různé výkřiky ze sociálních sítí. Poslechněte si tento rozhovor s Ondrou Hrůzou a budete mít o srazu Indian Riders Fest 2022 víc než jasno.     

Druhý ročník akce Indian Riders Fest proběhne ve dnech 10. – 12. června v Českých Budějovicích na výstavišti nedaleko centra města, kde budou vítáni všichni jezdci se svými stroji a je jedno jakou mají značku! Cestu k centrálnímu pódiu budou zeširoka lemovat stánky s produkty výrobců příslušenství a doplňků, historickými sbírkami, upravenými motocykly Indian, tunerskými produkty, bary, food trucky, restauracemi a oficiálními shopy Indian Riders Festu a značky Indian Motorcycle.

Náš tip

Víkendové vstupenky na akci koupíte na stránkách www.indianridersfest.eu nebo přímo na místě u hlavního vchodu v pátek 10.6. od 10:00. (zahrnuje kempování zdarma pro malý stan pro dvě osoby). Cena za celý víkend je 875 Kč, vstupené za jeden den je 490 Kč.

Na velké ploše Indian Motorcycle bude pro všechny účastníky připravena k testovacím jízdám dvacítka nejnovějších modelů včetně novinek Scout Rogue a Indian Pursuit. Navíc bude na místě k dispozici oficiální dealer Indian Motorcycle, připravený na kompletní servis a údržbu.

Program nabídne:

  • 10 koncertů
  • 4 kaskadérská vystoupení
  • 4 vystoupení profesionálních rodeo jezdců
  • 400 testovacích jízd na motocyklech Indian
  • tombolu s upraveným motocyklem Indian Chieftain jako hlavní cenou a mnoha dalšími cenami

Zlatým hřebem akce bude nepochybně sobotní spanilá jízda, kdy v pravé poledne vyrazí více než tisíc jezdců na trasu dlouhou 24 kilometrů. Vyjížďka bude zakončena na historickém náměstí v srdci Českých Budějovic.

Vše je připraveno k tomu, aby druhý Indian Riders Fest proběhl úspěšně.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)
Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Jarda Ducháček - (Odebírat články autora)
Honza Zajíček - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):
Související firma
  • Indian Praha - Meteor Motor Tech CR

    Prodejna INDIAN PRAHA sídlí od května 2021 na nové adrese, 300 metrů od Pražského okruhu - sjezd číslo 19 ( hned za benzínovou pumpou FATO. Nabízíme kompletní služby motoristům - velkoobchod, maloobchod, ojeté motocykly se zárukou, doplňky a příslušenství i servisní služby.TOPlist