Motoparty Dřevěnice u Jičína

Každoročně se motorkáři sjíždějí na motosraz do Rumcajsova kraje u Jičína. Ne jinak tomu bylo 16.-18. srpna, kdy přes 1600 motorkářů přijelo na motorkářský sraz do Dřevěnic u Jičína oslavit již 25.ročník Motoparty.

Motoparty Dřevěnice u Jičína
Motorkářský sraz v Dřevěnicích nabídl skvělé kapely jako WALDA GANG, DOGA, KOMUNÁL, SPEKTRUM, KISS Praha, ACDC rev., HLAHOL , RIZIKO,ALŽBĚTA a FÉNIX. Motorkáři měli letos opět na Motoparty v Dřevěnicích nabitý program soutěžemi od moderátorských stálic Dr.Bubna a Vládi Štusák.
Tradiční Miss mokré tričko, striptýz i další motorkářské soutěže tak získaly ještě větší rozměr. Zapomenout se nesmělo ani na specialitu Dr. Bubna "Křest motorkáře".
Nechyběla vyjížďka Českým rájem a bohatá tombola s hlavní cenou minibikem. Letos jsme taky vylosovali výherce, který měl celý víkend zcela zdarma v hodnotě 10.000 Kč . Vyhrál pro sebe a pro kámoše či kámošku vstupenky, ubytování v chatce s plnou penzí, moto poukázku na benzín za 1000 Kč cenu za 4000 kč od firmy Motoobchod a pivenky na celý víkend.
Celý motorkářský sraz umocnilo ideální počasí a kdo vzal motocykl a přijel, nelitoval stráveného víkendu.
Motoparty patří mezi významné moto akce, která vás i v letech 2014, 2015, 2016 až k 30.výročí...... bude stále lákat. V roce 2014, na začátku motorkářské sezony, můžete opět navštívit náš stánek na výstavě MOTOSALON 2014, kam všechny moto nadšence zveme a společně odstartujeme sezonu 2014.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.12
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist