MotoMotoParty za dveřmi

Již tuto sobotu 10. 12. 2011 vypukne v P.M. Clubu šestý ročník největší předvánoční motocyklové akce v Českých zemích. Autogramiáda a první DJ spustí motory v 19.00.

MotoMotoParty za dveřmi
Vítězslav Gola, jeden z organizátorů akce říká: „S potěšením můžeme sdělit, že mezi našimi (a zároveň světovými) jezdci bude rozdávat autogramy i Petr Pilát, čerstvý vítěz FMX Gladiator Games. Generální zkouška taneční módní přehlídky dopadla bez zranění, takže doufáme, že se do hudebního klubu P.M. Club (www.pmclub.net) všichni party-nadšenci vejdou.“

Nabitý večer pro všechny fandy motocyklů, závodníky, významné osobnosti v oboru a veškerá pohodová stvoření poprvé vystřelí z výfuku v 19.00 hod. Do 20:00 poskytnou své autogramy za podpory Fans Of Smrž, Jakub Smrž (Effenbert-Liberty Racing WSBK), Matěj Smrž (IDM Superbike), Petr Pilát (Red Bull X-Fighters), Jakub Kornfeil (Moto3), Michal Salač (Superstock 1000), Martin Krátký a další.
Na welcome drink Jelzin naváže DJ Pocoloco (funk/jazz/latino), premiéra stuntridingového videa Asociace stuntridingu, vystoupení tří osmnáctiletých rockerek K2 (naděje Rádia Beat) a taneční módní přehlídka motocyklového oblečení 4SR a fashion Bruno Banani. Po přehlídce nastoupí headlineři večera DJ Mike Trafik, Vladimir 518 & Tereza Černochová. Večírek uzavře mistr party atmosféry DJ Rockstar – spolu s živým bubeníkem Oliverem Beatmanem! Nebude chybět tombola, jejíž hlavní cenou je celoroční okruhové ježdění s agenturou Racetrack Service (www.racetrack.cz). Další zajímavé ceny od partnerů akce – 4SR, BMW, PP Tuning, Abus, Partsdepot.cz, Harley-Davidson, Shoei, Lojzo, Sebimoto, Ducati, Bonmoto, KTM-Autonova, Bruno Banani, Gatta, Maximo (luxusní lodičky do tomboly pro dívky) a další. Výtěžek z tomboly bude věnován dětem s autismem v rámci benefice Ride for Autism 2012 (www.mcoutdoors.cz).
Pro křehká stvoření je opět připravena oblíbená soutěž vkusu a stylu Leg Fashion Challenge (o nejkratší sukni, o nejhezčí botky a o nejzajímavější silonky) – přihlášení před koncertem K2!

Kdo již MotoMotoParty absolvoval, zná základní formuli: Atmosféra příjemná, hudba kvalitní, dámy komunikativní, muži galantní, společnost sympatická, party hutná.
Pro ty, kteří na své jízdě životem již získali nejcennější válečnou kořist – potomky, může se obrátit o pomoc s hlídáním pro tento posvátný večer na soukromou školku v pražské Troji www.maata.cz.

Hlavní mediální partner akce je: www.superbike-online.cz

MotoMotoParty 2011
Sobota 10.12.2011
P.M. Club, Trojická 10, Praha 2
Start: 19.00
Entry: 190,- (girls in skirt & heels 50,-)

Pro další informace prosím kontaktujte www.MotoMotoParty.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist