Jízda distingovaných gentlemanů letos také v Praze

Celosvětová akce na podporu boje proti rakovině prostaty s názvem Distinguished Gentleman's Ride se kromě dalších 250 měst koná tento víkend poprvé také v Praze. Startuje se v neděli 28. 9. v 11.00 hodin od prodejny Triumph Praha.

Jízda distingovaných gentlemanů letos také v Praze
Účelem dobročinné akce je vybrat peníze na boj proti rakovině prostaty. Organizátoři si dali za cíl získat po celém světě jeden milion dolarů, a pomyslnou kasičku se jim už z větší části podařilo naplnit. Přispět na dobrou věc je jednoduché - stačí navštívit web www.gentlemansride.com, a buď se jako jezdec či tým zaregistrovat, nebo poslat libovolnou finanční částku na profil některého ze zaregistrovaných jezdců. Vybrané peníze samozřejmě skončí na společném účtu nadace.
Samotná jízda začíná 28.9.2014 v 11:00 v oficiálním zastoupení Triumphu ČR v Modřanech. Mezi 11:00 až 12:00 bude prostor se převléci, dát si kávu a připravit se na jízdu. Akce se mohou zúčastnít majitelé motocyklů všech značek kategorie Classic, Cafe-Racer, Scrambler, Bobber, a podmínkou účasti je také předepsaný dresscode (oblek, vesta).

Odjezd na vyjížďku bude ve 12:00 kdy se projedeme Prahou, uděláme pár fotek a zastavíme na kávu. Ukončení jízdy bude opět v Triumphu.

Pro představu přinášíme video z loňské jízdy distingovaných gentlemanů v Sydney.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.45
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist