Aprilia zve na druhý ročník WHAT THE FUN RIDE!

Od pátku 12. 6. do neděle 14. 6. 2020 se bude na Vysočině vše točit kolem tvé oblíbené značky!

Aprilia What The Fun Ride ale není jen o vyjížďce. Součástí programu je také testování nových motocyklů a příjemný pobyt ve společnosti dalších Aprilkářů. Proto jsme pro Vás vyjednali pokoje v Hotelu Orea Resort Devět Skal za zvýhodněnou cenu. Do hotelu můžete přijet již v pátek, a přivítá vás tým společnosti Aprilia Česká republika a zástupci autorizovaných dealerství.

PROGRAM PÁTEK 12. 6. 2020

– volný příjezd účastníků do Hotelu OREA RESORT DEVĚT SKAL***

13:00-18:00 možnost testovacích jízd s novými modely z portfolia Aprilie. Testovací jízdy budou omezené na cca 20-30 minut (+/- dle dostupnosti demo motorek a počtu zájemců) a jsou bez poplatku. Upozorňujeme však na to, že při vyzvednutí motorky je nutné složit kauci ve výši 20 000,- Kč v hotovosti, která Vám bude po vrácení motorky v nepoškozeném stavu vrácena v plné výši

večeře, neformální posezení

PROGRAM SOBOTA 13. 6. 2020 

09:00-12:00 možnost testovacích jízd s novými modely z portfolia Aprilie. Testovací jízdy budou omezené na cca 20-30 minut (+/- dle dostupnosti demo motorek a počtu zájemců) a jsou bez poplatku. Upozorňujeme však na to, že při vyzvednutí motorky je nutné složit kauci ve výši 20 000,- Kč v hotovosti, která Vám bude po vrácení motorky v nepoškozeném stavu vrácena v plné výši.

12:00-12:45 obědová přestávka – volný čas
12:45 rozdělení jezdců do skupin/riders briefing 

13:00 start vedené projížďky s Petrem Poduškou a dalšími moto průvodci ve skupinách rozdělených dle typu motorky a schopnosti/rychlosti jezdců

Omlouváme se, ale zapůjčení demo motorek na vedenou projížďku nebudeme moci na základě vysoké poptávky z kapacitních důvodů realizovat. Účast bude možná pouze na vlastním motocyklu!

17:00-18:00 Hotelu OREA RESORT DEVĚT SKAL***

19:00 společná večeře se zástupci Aprilia Česká republika, autorizovaných dealerství a průvodci.

Abyste si užili kompletní zážitek, doporučujeme si rezervovat pokoj v OREA RESORT DEVĚT SKAL*** Milovy 11, 592 02 Sněžné.

Po vyplnění registračního formuláře obdržíte email, který bude obsahovat link pro rezervaci ubytování za zvýhodněnou cenu s podporou Aprilia ČR.

  • jednolůžkový pokoj 1030 Kč za noc se snídaní
  • dvojlůžkový pokoj 1190 Kč za noc se snídaní
  • cena nezahrnuje místní poplatek 20Kč/osoba/noc
  • Ubytování je již obsazeno. 

NEDĚLE 14. 6. 2020

– rozlučka a individuální odjezd.

V případě jakýchkoli otázek se neváhejte obrátit na organizátora Karla Fleka – k.flek@faber-moto.cz. Těšíme se na Vaši účast a nezapomenutelné společné zážitky na durhém ročníku Aprilia What The Fun Ride. Váš tým Aprilia Česká republika.

Registruj se na webu: https://apriliawhatthefunride.cz

Autor článku obdržel prémii 0.5 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):


TOPlist