Agentura Motoriders vstupuje do svojí třetí sezóny

Už třetí sezónu nabízí agentura Motoriders všem motorkářům svoje služby a protože rozhodně nechtějí spát na vavřínech, tak paletu svých služeb pro letošní rok opět značně rozšířili.

Služby agentury Motoriders jsou opravdu široké a snad každý vyznavač jízdy v jedné stopě si letos najde to, co jej oslovuje nejvíce. Pro letošní rok si můžete vybrat, zda se chcete zdokonalit během učení v motoškole, která se spolu s jízdou v běžném provozu realizuje hlavně na uzavřených tratích malých motárdových okruhů (Písek, Vysoké Mýto, Cheb a Hořovice), ale čím dál víc akcí se pořádá i na „velkých“ autodromech v Brně a Mostě. Na malých i velkých dromech budou vypsány nejenom kurzy motoškoly, v nichž se vám budou věnovat zkušení instruktoři, ale také volné jízdy, a na své si přijdou i ti, co touží po adrenalinu vyplaveném během závodních klání. Také letos se totiž pod patronací této agentury pojede šestidílný seriál Motoriders Cup, kde budou vypsány čtyři kategorie – SPZ pro sériové stroje, Ladies, Amatér a také No Limits pro speciály, kde se můžete účastnit jak s ostrými motárdy, „lamináty“, ale i pitbiky. Právě tyto malé stroje agentura nabízí také k pronájmu, takže pokud máte obavy o svůj naleštěný stroj, můžete si tenhle malý, ale o to zábavnější bike půjčit tak, jako náš redaktor v loňské sezóně.

Redaktoři webu motorkari.cz se vloni zúčastnili také vytrvalostního závodu v Písku, tato klání pro dvou(tří)členné týmy budou vypsány i letos a atmosféru vytrvalostních závodů si budete moct vyzkoušet opět na tratích v Písku a Vysoké Mýtě. Právě loňský závod v Mýtě ukázal, jaké tyto amatérské závody dokážou nabídnout napínavou a skvělou podívanou, kde se čistí „hobíci“ dovedli skvěle popasovat s piloty provařenými na přírodních okruzích.

Během všech těchto akcí budou k dispozici nejenom instruktoři, ale také zdravotní zajištění, catering, fotograf a při sportovních kláních bude samozřejmostí i profesionální časomíra. Nejbližší akcí, vypsanou už na 6. června, jsou „volné jízdy“ na autodromu v Mostě, které budou spojeny s motoškolou, kde se budou instruktoři věnovat skupinám rozděleným podle výkonnosti, tak aby pokryli nabídku jak zkušených pilotů, tak i začátečníků.

Stejně jako v loňském roce se některé z těchto akcí zúčastní i naši redaktoři, aby vás v následném reportu mohli přiblížit jejich atmosféru. Podrobné informace a konkrétní termíny najdete na webu motoriders.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):


TOPlist