Chopperstart 105 - bez čísla s číslem:-)

Chopperstart 105 - bez čísla s číslem:-)
Pořadatel: -HAD-
Město: Černá za Bory (Pardubický)
Začátek: 15.11.2014
Konec: 17.11.2014
Vložil: -HAD-
Vstupné: 100 Kč
Zobrazeno: 2944x

Jdeme se opít a zakřepčit... jako v 18ti na akci: http://www.motorkar...oakce/akce/?aid=8297

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k akci
Bolero
Bolero napsal 19.11.2014 v 19:39

HAD: asi jo, já jak se válím v tom sněhu jsem nějakej podchlazenej či co, pletou se mi datumy, kromě jiného, třeba dneska jsem potkal cestou na Cukrák policejní hlídku, sám od sebe jsem zastavil a zeptal se, jestli bych si nemohl fouknout. No, policejníesenbák koukal a nevěděl, jak z toho ven, přiznal se, že jsem první, kdo to po nich chce, bylo docela zima, tak jsem vyndal termosku teplého kafe, nabídnul jsem, viděli - jednoduchej člověk, nebudeme odporovat,pokecali jsme i sranda byla... a vo tom ten svět lidi je. Někdy to není ani tak složitý.

-HAD-
-HAD- napsal 17.11.2014 v 22:39

Bolero*** nikdo volat nebude ty musíš volat, koukat, číst co se děje

Bolero
Bolero napsal 17.11.2014 v 20:10

No napříště už to mám vymyšlený, akorát nevím, kde ta zabíjačka bude. A ta flaška, když se nese domů, je mnohem těžší, něž když se nese tam. Jo a že bych já něco nedokázal popsat? Asi by se našlo něco, třeba svoji kremaci post morte. Nicméně klidně vám popíšu, jak mě porazil tryskáč. Tím myslím vojenskou stíhačku a snad si ani nedělám prču. Jak se to stalo, třeba někdy ... Ale porazil by mě jistě i kdejakej blbec, neboť hádati se s blbcem znamená klesnouti na jeho úroveň a tam se nedá zvítěziti. Takže 6.12. nechám otevřené okno, abych včas ucítil vůni ovaru a strouhaného křenu. Ne jako dneska, kdy mi utekl bramborák. No jo nikdo nevolá, žádná sms.
čau všem.

FERATKA
FERATKA napsal 17.11.2014 v 00:01

Dobrý večer
Bolero - tebe taky nic nenapadne tys neměl vůbec s tou svoji slivovicí chodit dovnitř ,ale před vstupem jsi do každého z nás měl nalejt dva decáky a pak teprve nás vpustit do sálu Ještě by se ti nedostalo a né že by jsi vozil plný flašky zase domu To bys pak viděl a zažil takový věci,který by jsi jen těško popisoval,,ale takhle...za střízliva.

miluna - jak to myslíš s tou mikulášskou nadílkou pro juniory ??? Ferat mě totiš ráno povidal,že jestli ho ještě jednou vytáhnu na takovouhle akci ,tak že ze mě udělá pět malejch do školky

miluna.
miluna. napsal 16.11.2014 v 09:45

dobré ráno! To tedy koukám koukám pánové, že už jste vzhůru! A celkem čilí!
Bolero:Ta slohovka, dobrý ! Pravda, do moto rozlučky to mělo daleko! To naše moto rozlučky vypadají jinak! To by hoši od Reqators čuměli...
...jináč maš-li chuť na ovárek, není nic jednoduššího než se přidat 6.12. na akci "Zabijačkovou" - od božího rána zde zabijačkové dobroty + zabijačka v přímém přenosu a ještě k tomu mikulášská nadílka pro juniory...s harmonikářským doprovodem...
mnam,mnam

kilurt
kilurt napsal 16.11.2014 v 09:08

Krásné dobré a nebolavé ráno! To byla schůze jen co je pravda! Ale ty rána! No nic pomalu se dojdu převalit na druhý bok a uvidíme co z toho vyleze!

STRESOR
STRESOR napsal 16.11.2014 v 09:04

Tak já už taky skáču Zažil jsem i lepší akce,ta muzika nic moc ale společnost lidiček bezva Nato že jsem ochutnal všechno co se přineslo na náladu tak jsem to ustál a jsem za to rád Když jsem vás po dlouhé době zase všechny viděl tak nejaká muzika mi může bejt ukradená a z tohoto pohledu to byla akce zase bezvadná Zasmáli jsme se zatančili zahamali zabumbali já myslím že to do jara vydržíme ale nesmíme v tempu polevit tak na zabíjačce to zase hezky zapijem a zajíme Ahoj

Bolero
Bolero napsal 16.11.2014 v 04:08

Tak dobré ráno lidi. Povídám si – konečně uvidím, jak motorkářský 1A tým zakončí sezónu, nahlížel jsem do historie co se událo minule, no přiznám se, že v podstatě jsem měl předběžně zamluvený termín v pohřebním ústavu, protože jsem nepředpokládal, že se to dá přežít. Totéž předpokládali mí potenciální dědicové a můj příchod domů v jednu ráno vyvolal veliké zklamání. Co veliké – obrovské. Zítra to budu bez oběda a v pondělí mě vyženou za trest na Václavák slavit vítězství svobody a demokracie a pravdy a lásky v Čechách. Marné vysvětlování, že jedinou svobodu znám a ta je nad Úpou, demokracie se řešila v teoretické rovině kdysi v Řecku s pravdou se nikam nedostanu a láska stojí dost peněz. Sem se safra těšil, jak ve svých 60-ti letech již hormonálně vyhaslý, získám jiskru do života protočením motorkářských děvčat no a houby. S bídou jsem chviličku zamotal jednu, pak došly jednohubky a bylo vymalováno. Slépka u tyče se pořád točila dokola, navíc oblečená, to nechápu. V dnešní době a po shlédnutí spousty amerických filmů jsem nikde neviděl, že by měly něco na sobě. Zřejmě došlo k selhání organizačního managera (nekouká na americké dobré filmy), to bych teda nerad zažil podruhé. Tudíž jsem toto naše setkání nazval Odborářská schůze. Vysvětloval jsem to doma, ovšem bez úspěchu, v pondělí stejně musím do Prahy na Václavák.
Ale houby zle. Když jsem přišel k brance, tak schránka byla plná letáků a v letácích bude co? No přece slevy! A už to vidím, Tesco točený salám 7,90. To zase čuba bude otravovat, abych ji kilo koupil. Pořád ji vysvětluju, že po něm chcípne na rakovinu, nezabírá to. Ona ty operace neplatí. Už má jednu za sebou a vrátila se jí chuť na točák. No já mám zase chuť teď ve ¾ na 4 na ovárek s křenem a čerstvý chlebík, ještě by mohl být teplý. Prdlajs bude ovárek, dopiji pivo, pošlu vám pár obrázků ze schůze, dám si panáka slivovice, co jsem zase přinesl domů a na další schůzi za rok naschle!!!
Mimochodem na fotce, kde jsou pisoary je prostřední pro děvčata, to by poznal i blbec. Čuměl jsem tam s foťákem jako magor a nepřišla ani jedna. To mi řekněte, kam teda chodily?


http://bolero1100.ra...cz/Odborarska_schuze

MacHoody
MacHoody napsal 16.11.2014 v 01:28

... jóóó to by se to chlastalo kdyby jeden neřídil ... ... rádi jsme vás zase všechny viděli ...
S číslem to asi nebude , ale za to očíslováni děkuju, jak si to má jinak chudák pičítač seřadit, že?
http://mac-hoody.raj...s_cislem_15.11.2014/

-HAD-
-HAD- napsal 16.11.2014 v 00:46

Na zékladě tlaku našich motorkářů přiděluji i tyto akci číslo

-HAD-
-HAD- napsal 15.11.2014 v 16:18

Motorky do kostela a zpátky :

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 15.11.2014 v 07:56

HAD- Tak to jsou ty nebezpeční kamikaze

-HAD-
-HAD- napsal 14.11.2014 v 16:50

Výcvik japonských bojových pilotů

kilurt
kilurt napsal 13.11.2014 v 17:20

Nevím jestli to už všichni víte, ale Chuck Norris prý chytil EBOLU! Ale za chvíli se mu jí zželelo tak ji zase pustil!

DARONKA
DARONKA napsal 12.11.2014 v 08:56Tak se na všechny těšíme !!!

Bolero: ...jooo, a byl tam fakt parádní výhled

Pepa61
Pepa61 napsal 11.11.2014 v 08:38

Bolero **** Teda klobouk dolů. Řekl bych, že kromě záliby ve focení je Tvým koníčkem i literární a zábavná činnost. Tedy alespoň na mne Tvé příspěvky ve zmíněných oborech tak působí. Takže jen houšť, tahle HADí parta má zábavu očividně ráda.

Bindik-Verča
Bindik-Verča napsal 11.11.2014 v 06:47

hana123
hana123 napsal 10.11.2014 v 21:32

No co by to mohlo asi byt?Předca trnkovica a pěkně ostrá. Jinak si to ogaro pěkně napsál až sem sa za břucho popadala.

Bolero
Bolero napsal 10.11.2014 v 20:04

Tož teda, když už jsem s váma párkrát jel, tak by se slušelo, abych se taky rozloučil s letošní sezónou. Ale jsem takový dost nespolečenský a hlavně hodně opožděný. Některá děcka se prý rodí už v sedmém mesíci, to vůbec nechápu, kam spěchají. To mě moja mama nosila přes jedenáct měsíců. Nikam jsem nekvaltoval, jist bylo co, teplo bylo a spát taky bylo kde a hlavně jsem nemusel nic dělat. Leda blázen by z takové kanceláře utíkal. Večer mama seděla na divánku a koukala na zprávy a já v ní poslouchal s ní. Pak hleděla na Nemocnici na kraji města no a pak jsme šli spat. A bylo nám fajne. Mamka nemusela rano do roboty, protože byla pořád v očekávání a já nemusel taky do roboty, protože jsem byl opožděnej a navíc nenarozenej. Možná by to vydrželo dodnes, jenže mě jednou tlačila můra, nějak jsem se motal, ujely mi nohy a já vypadnul, teda porodil se a rovnou na hlavu. Bylo to kolem oběda, mamka mi odpojila šňůru skafandru, zatlačila bouli na hlavě nožem a od té doby bylo po ptákách. Musel jsem se celý den starat o sebe no a večer zase sedíme na divánku, já vedle mamky a koukáme na zprávy, pak čumíme na sereriál Nemocnice...to běží snad padesát let a konce to nemá. Ještě štěstí, že jsem vopožděnej. Co hlásej v pondělí ve zprávách, tak když je dobrej, spíš hodně dobrej tejden už v pátek mi to dojde. No dojde, no ...Já třeba dodnes nechápu proč jsme v tom Suchdole nenechali Daronku na stromě. Už jsem plánoval, jak zaběhnu do hospody za vrchním a domluvím stravování, ráno míchaná vajíčka, rohlíček, kafíčko, v poledne vepřové na houbách s rýží, malé pivo, večer bifteček s růžovou mašličkou, velký pivo. Přitom jsem ji na očích viděl, že by tam ráda zůstala, ten strom byl fakt pěknej, ale né oni ji sundají, následující rok bysme ji vyzvedli. Ale třeba tam zůstane za rok. To se zjistí jednoduše, pokud s sebou příště poveze košíček s provázkem, aby mohla tahat vejce na strom, bude jasno.
Tímto jsem přispěl do diskuze, ne jako jiní, jedna věta a konec, pak není co číst, je potřeba se rozepsal a hlavně, aby to mělo hlavu a patu!! To dá rozum.
Potěš koště, konec blbnutí

Tak teda já na hodku zaskočím,
dříve se říkalo – sejdeme se na Vlachovce,
dnes se říká - sejdeme se na Raqwators Motors

no třeba Hadí banda bude Hadway gangsters, kdo ví...

na závěr jedna hádanka – co je na 1. obrázku?

Bystřejším dojde, že zapalovače je potřeba nechat doma! A pro šťouraly – sirky (zápalky) taky!!! A běda, jestli někdo přijde s křesadlem!!!
A ještě jeden obrázek. Dneska jsem byl v Budějicích městě, ráno jsem to pral a měl řádně naloženo pod kotlem a fest jsem to mastil nahoru k Humpolci a koukám, že jsou na zemi cedule, původně jsem myslel, že to já, tím tlakem vzduchu, co jsem valil před sebou, ale na zpáteční cestě mi to nedalo a zastavil jsem, koukám a bylo jasno – humpoleckejm někdo serval poutače ze stromů.

STRESOR
STRESOR napsal 09.11.2014 v 18:37

Daronko nebudu dělat žádné nepřístojnosti ale už jsem to na motorkářích profláknul tak možná i na tyč se dostane Ája něco uvaří-překvapení večera a já vemu něco dobrého do krku a jestly Hanka taky něco dodá bude co HAMAT a BUMBAT bude to zase vydařená akcička kde si každý příjde na to svoje a tombola bude bonus Už aby byla sobota ahoj

DARONKA
DARONKA napsal 08.11.2014 v 22:11

STRESOR: ...hlavně si vezmi rajcovní prádýlko, až zase budeš řádit u tyče
My, holky si rády zase jednou spravíme oko

hana123
hana123 napsal 08.11.2014 v 20:59

Bindik parádně to rozjedem,já se pak po akcích s vámi týden dávám do kupy,ale stojí to za to. No Lubošku já si myslím,že ta zima uteče a než se nadějeme jedeme Poděbrady. Prozatím to jde...jezdit ,počasí pořád přeje vyjížďkám. A na tancovačku beru taky něco ostřejšího,bez toho to nejde.

STRESOR
STRESOR napsal 08.11.2014 v 08:44

Hani budou se ti muzikanti líbit už nám jednou hráli a dobře Klasika pro motorkáře Ája už se taky nemůže dočkat pořád se ptala kdy ji vyvezu a už je to tady Bože ach to bude nádhera Myslím že Had zveřejnením této akcičky udělal radost spoustu hadíkům Zima bude dlouhá a tohle jsou svetlé body na dlouhé cestě do jara-Poděbrad Určitě vemu něco k bumbání a hamání aby po půlnoci bylo co blinkat Jo to mně napadlo že všichni zvraceli jenom Had blinkal

-HAD-
-HAD- napsal 08.11.2014 v 08:35

hana123*** to by nám museli říct všem jaká kapela? Na to se vykašli, koukej jaká sestava lidí tam bude

Bindik-Verča
Bindik-Verča napsal 08.11.2014 v 08:24

hana123 neboj,já tě protáhnu že na hrob zapomeneš

hana123
hana123 napsal 08.11.2014 v 00:59

Luboši doufám,že bereš i Alču? Hade co to hraje za kapelu?Aby mě neřekli až tam přijdu vrať se do hrobu!

Bindik-Verča
Bindik-Verča napsal 07.11.2014 v 21:32

kilurt
kilurt napsal 07.11.2014 v 20:22

No po kolenou jako Stresor to určitě nedám, ale nějak se tam snad dostaneme! Tedy hovořím i za tu svoji ,ale ta o tom ještě neví! Tak alkoholu a tanci zdar!

STRESOR
STRESOR napsal 07.11.2014 v 18:28

Ahoj mašina nejezdí ale taneček beze mně nebude i kdyby jsem tam musel po kolenou Jsem rád že jste vymysleli něco i pro nemotorkáře Více si povíme na místě doufám že příjdete v čas Já budu zase první a doufám že tentokrát nebudu blinkat jako posledně hnedka dvakrát
Tak doufám že to zase pořádně roztočíme Já snad dneska ani neusnu Tak šup šup

Standa3693
Standa3693 napsal 07.11.2014 v 09:43

No to je teda zájem . Vždy dobrá akce, tak šupky šup. Je to skoro už za týden. Snad nás tam nenecháte u stolu samotné!!! Kdo to má všechno vypít???

Předchozí
1 2
Následující

Další akce z kraje
 • Chopperstart 198 - Hvězdicová

  Zhruba všichni ti, kteří to mají do 60km tam a 60km zpět od Senice by to "dali" (plechovky povoleny)Je to jednoduché, v...

  ZačátekDnes
  MěstoPardubice
  Přihlášeno20 motorkářů
 • Chopperstart 199 - pohodová Vánoční

  Sraz na Perštýnském náměstí a ve 12.00 vyrazíme větší nebo menší obklikou do Bonetu ve Slatiňanech. (podle počasí) Ti st...

  Začátek26.12.2018
  MěstoPardubice-Staré Město
  Přihlášeno8 motorkářů
 • Chopperstart 202 - Harley Poděbrady

  Stejně jako vloni, předloni a ještě předtím zahájíme další motorkářskou sezónu vyjížďkou do Poděbrad. Sraz bude jako obv...

  Začátek6.4.2019
  MěstoHrobice
  Přihlášeno19 motorkářů


TOPlist