Po Valašsku na skútru...

Po Valašsku na skútru...
Pořadatel: Radek
Město: Rožnov pod Radhoštěm (Zlínský)
GPS: mapa
Začátek: 14.06.2014
Konec: 15.06.2014
Vložil: rebry
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 8984x

Přátelé, kamarádi srdečně Vás zvu na

III. ročník mezinárodního srazu „Po Valašsku na skútru“,

který pořádáme za účelem setkání všech příznivců jízdy na skútru bez rozdílu značky a kubatury. Tímto prostřednictvím máte jedinečnou příležitost poznat krásu valašského kraje.

Společnou vyjížďku zahájíme 14.6.2014 ve 12:00 srazem na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Po zaregistrování, při kterém se hradí symbolický poplatek 100 Kč a každý účastník dostane balíček s originální nálepkou (což zároveň poslouží ke spočítání účastníků), upomínkovými předměty a vstupenkou na večerní akci, nás čeká krátký úvodní program s tanečním vystoupením skupiny Heart2Beat. Poté se vydáme na 100 km dlouhou okružní vyjížďku, během které si uděláme hodinovou přestávku v Karolínce u vodní nádrže "Balaton". Po této pauze se vydáme přes Hovězí, Vsetín,Val.Bystřici do Kněhyň na Prostřední Bečvě na místo konání večerní akce, kde nás čeká relax v podobě jídla, pití, opékání, živé hudby (rocková skupina koridor se nám postará o špicovou zábavu) a volné zábavy až do rána.

Nedělní vyjížďka slibuje přiblížení místní historie a architektury, se kterou je spojena i současná smutná událost, která se stala letos z 2. na 3. března, kdy vyhořela národní kulturní památka – ukázka lidové secese od slovenského architekta Dušana Jurkoviče „Libušín“.

V neděli tedy pojedeme „Pro Libušín“. Během celé víkendové akce budete moci přispět na obnovu vyhořelého Libušína, a to tím, že si zakoupíte originální nálepku s motivem budovy, která byla namalována a vyhotovena výhradně pro tuto naši akci. Výtěžek z prodeje povezeme v neděli do Dřevěného městečka, kde ho společně předáme vedení Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Nedělní sraz je v 11:00 na Prostřední Bečvě v místní části Kněhyně u pohostinství U Skokana. Vydáme se směrem na Pustevny, kde bude krátká přestávka, dále pak „malou oklikou“ cca 75km do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Pojedeme po překrásné trase přes Bílou, Ostravici, Čeladnou a Trojanovice. Po příjezdu a předání sbírky bude následovat volný program, kde si můžete dle libosti prohlédnout Expozici historie města, Dřevěné městečko, Valašskou dědinu či Mlýnskou Dolinu nebo si jen dát oběd a nasávat atmosféru. Tam se také rozloučíme s přáním dalšího setkání. :)

Ostatní podrobnosti o průběhu celé akce si pro Vás necháme jako překvapení:)
Každopádně bude sranda!! Kontakt: Radek r. ..tel:736663396

Akce se koná jen za příznivého počasí.

Pokud budete mít zájem o ubytování různých kategorií, prosím o včasné kontaktování, a to vzhledem k nutnosti rezervace a omezenému počtu volných míst.

mapa jízdy na sobotu: http://www.mapy.cz/s/9Xsz
mapa jízdy na neděli http://www.mapy.cz/s/9Nuu

Radek

http://www.tvbeskyd....p-radh.html?idv=5779 ... http://www.novinky....assku-na-skutru.html ...Info: také... https://www.faceboo...oard_filter=upcoming ...

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (1)

Zúčastním se: Určitě (1), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
kaggosh (0) napsal 11.06.2014 v 00:11

Zdar,jestli jede někdo z Ostravy tak sraz bude v 9:45 u Lidlu na Dubině.

Další akce z kraje


TOPlist