Jawajízda2

Jawajízda2
Pořadatel: Kafi
Město: Kouřim (Středočeský)
Začátek: 12.05.2012
Konec: 13.05.2012
Vložil: Kafi
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 1701x

!!!Jawajízda 2. ročník!!!

KDY: 12.května 2012
KDE: Náměstí Kouřim - střed Evropy
V kolik: 9:00 (odjezd 9:30)

plán:
9:00 => setkání Kouřim
9:30 => odjezd z Kouřimi směr Týnec nad Labem (domácí muzeum Jawy)
- vstupné dobrovolné (bylo by fajn, kdyby jim každý nějakou tu kačku dal)
11:00 => Muzem Týnec nad Labem
12:00 => Odjezd z muzea směr Kersko (restaurace Hájenka )
13:30 => Restaurace Hájenka
??? => Odjezd směr Plaňany (Skautovna)

důležité informace - ČTI!!!

* Ti, jenž plánují navštívit Jawajízdu a mají to trošku z ruky, mají po předchozí domluvě a rezervaci možnost dorazit do Plaňan již v pátek a přespat na skautovně.
* Jelikož kapacita restaurace Hájenka není neomezená a velice často je zde plno, je potřeba předchozí rezervace. Proto Vás prosím, aby ten, kdo má v plánu dorazit na Jawajízdu, předem napsal do Fóra nebo mi poslal zprávu do PM, že hodlá dorazit. To vše, abych věděl kolik míst mám cca zarezervovat.
* Po obědě v Hájence, se přesouváme na skautovnu do Plaňan, kde bude následovat volný program. To jest pokec, táborák (snad s kytarou), kdo si doveze tak si může opéct buřta, ogrilovat maso, dát si pivo atp..V podstatě máme zapůjčenou klubovnu skautů, takže kdo si co přiveze to si sní nebo vypije.
* Opět je třeba počítat s tím, že kapacita místa na spaní ve skautovně je také omezená, proto je třeba napsat do fóra nebo do zpráv,kdo by měl zájem zde přespat do neděle. Samozřejmě je možné si vzít s sebou svůj stan, postavit si ho a spát v něm, zde kapacita omezená není.Spacáky a karimatky s sebou.
* Skautovna je zapůjčena zdarma, takže za spaní se nic neplatí, avšak každý kdo bude chtít přenocovat doveze například nějaké svíčky(není zde elektrika a také jako dar skautům za zapůjčení) atp..(upřesním časem), jako poplatek za přespání pro skauty!!
* Co se týče kafe,čaje,teplé vody na polévku večer/ráno, bude k dispozici malý plynový vařič s ešusem na kterém bude takovéto pochoutky si možno udělat.
* Jawajízda je přátelské setkání všech příznivců českých motocyklů, doprovázeno projížďkou, zastávkou na oběd a večerním pokecem, takže žádné soutěže atp.. nečekejte, možná se něco vymyslí na místě, když někdo doveze nějaké věci například jako výhru do soutěže, lze něco vymyslet.
* Doufám, že se nás letos setká co nejvíce a na všechny se těším. Jakékoliv dotazy směřujte na toto fórum nebo mi je pošlete do zpráv.

Jawablázen Kafi :)
E-mail: kadlec002@seznam.cz
Fórum: Jawablázni

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
Kafi (22) napsal 30.04.2012 v 21:02

Kdo chce dojet již v pátek, nechť napíše na vlákno..Jawablázni

Další akce z kraje
 • Socialistik dragster

  Seriál závodů Socialistik Dragster se vrací. Tentokrat na letiště do Dlouhé Lhoty u Příbrami, nebo Dobříše, chceteli. ...

  ZačátekZítra
  Město
  Přihlášeno0 motorkářů
 • Suzuki Hayabusa a B- King sraz 2023

  Suzuki Hayabusa a B-King sraz 2023 v termínu 2-4.6.2023 v Kempu Radost u Zruče nad Sázavou . Rezervace Chatek či pokojů...

  ZačátekZítra
  Město
  Přihlášeno1 motorkář
 • Motoorienťák Praha 2023

  Po roce opět zveme všechny motorkáře a motorkářky na Pražský motoorientační závod, který bude opět plný zábavných i zálu...

  ZačátekPozítří
  Město
  Přihlášeno1 motorkář


TOPlist