9. Letní Motogrilování v Hrejkovicích
Motorkáři všech kubatur, kamarádi jedné stopy, přátelé - zveme vás na již tradiční a čím dál více oblíbené již 9. Letní Motogrilování v Hrejkovicích. Akce je opět Open pro všechny co řídí i neřídí cokoliv motorového na dvou kolech ( i na třech). Přijeďte nás podpořit a užít si opět skvělou zábavu!!! Opět se můžeme těšit na oblíbené kapely - gentiana HARD&heavy a letos u nás poprvé mladé začínající kapely FLAT freaks, RED FEED a konťák NA plast. Dále se můžete těšit na společnou vyjížďku v délce cca 50 km - trasa navržena s ohledem pro zdatnost všech.
Těšíme se na vás - HADI Hrejkovice
PS: máme nový catering a pivo opět poteče proudem - zachovejte nám přízeň.
Zúčastním se: Určitě (2), Možná (0), Pořadatel označil(0),



