40. Jawa sraz ve Finsku 2023

40. Jawa sraz ve Finsku 2023
Město: Hämeenlinna (Kanta-Hame)
GPS: mapa
Začátek: 09.06.2023
Konec: 11.06.2023
Vložil: malýKostík
Vstupné: 500 Kč
Zobrazeno: 673x

Jubilejní 40. sraz fanoušků značky Jawa ve Finsku organizovaný místním klubem Jawasakki. Začátek léta je v zemi tisíce jezer nádherný navíc doplněný polárním dnem. Ideání konstelace se potkat na strojích legendární značky. Zvolena byla oblast vååksy vzdálená jen 2 hodiny jízdy z Helsinek. Společná sobotní vyjížďka povede jednou z nejkrásnějších finských cest přes jezerní Pulkkilanharju.

Nedaleko se nachází jedno z leteckých muzejí (Päijänne Aviation Museum) či finské muzeum motorek (Suomen Moottoripyörämuseo). Večerní program nebývá příliš divoký, oceněni budou účastníci v rozdílných kategoriích. Ubytování je v hotelu Tallukka. Stanování není povoleno, ale bude zde možnost si roztáhnout spacák s karimatkou. Rezervace míst přes hotelovou recepci s heslem "jawasakki ajo". Účastnický poplatek zahrnuje tričko. Detaily dole na stránce www.jawasakki.fi. Instrukce a komunikace na srazu bude i v angličtině.

Více informací přibude jakmile se akce více přiblíží. Možná termínově vyjde přeprava pomocí MotoGbox.cz do Tallinnu. Třeba se podaří zorganizovat skupinový příjezd České/mezinárodní skupiny po příjezdu trajektu.

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (1)

Zúčastním se: Určitě (1), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akce



Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste


TOPlist