efb_duben
3. motorkářská pouť na Svatém Antonínku

3. motorkářská pouť na Svatém Antonínku
Pořadatel: Společenství RUAH
Město: Blatnice pod Svatým Antonínkem (Jihomoravský)
GPS: mapa
Začátek: 21.05.2022
Konec: 21.05.2022
Vložil: Mariooneta
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 3111x

Třetí motorkářská pouť na Svatém Antonínku!!! Sjezd motorek od 14 h , parkování na asfaltové ploše parkoviště, v 15 h v přilehlém venkovním poutním areálu mše svatá celebrovaná P. Eliášem Pasekou OFM doprovázená hudbou a v 16 h vlastní žehnání seřazených motorek.
Na parkovišti je zajištěné občerstvení a možnost zakoupení upomínkových samolepek. I tento rok provedeme dobročinnou sbírku. Akce bude pokračovat vyjížďkou za podpory Saint Anthony MC a ukončíme ji na Campu Babí Hora Hluk tel. 603 857 226. Zde je možné objednat i ubytování v chatkách nebo vlastním stanu a prodloužit si tak pobyt v tomto krásném kraji.
Mapa trasy vyjížďky: https://mapy.cz/zak...;xc=%5B%5D&rut=1
1.) Možnost ubytování v kempu Babí hora u města Hluk (konečná stanice vyjížďky). Mrkněte na tento odkaz, kde najdete kompletní informace jak si můžete objednat ubytování v tomto kempu.
Objednávka ubytování nepodléhá žádné finanční záloze, akorát Vás prosíme o jedno: v případě že nepřijedete, prosím předem nás kontaktujte emailem.
Jakmile kliknete na odkaz, dostanete se na stránky kempu, kde si můžete vybrat typ ubytování a zároveň se tak dostanete k informacím ohledně objednávky pobytu. Odkaz na informace ohledně ubytování je zde:
https://www.camping-...cz/clanky/ubytovani/

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (22)

Fotogalerie

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • EURO BIKE FEST 2022

  Víkend plný zábavy a vzrušení a oficiální zahájení nové moto sezony ve znamení hesla: motorcycles - extreme sport - ROC...

  Začátek26.5.2022
  Město
  Přihlášeno32 motorkářů
 • 4. Celorepublikový sraz majitelů motocyklů Ya...

  Ahoj piloti a příznivci strojů Yamaha XV 1900 Zapište si prosím do svých kalendářů termín 3.-5. června 2022, kdy se usk...

  Začátek3.6.2022
  Město
  Přihlášeno13 motorkářů
 • Hanácký lichoběžník

  Zveme Vás na 1. ročník závodů na přírodním okruhu ve Chvalkovicích na Hané v kategoriích JAWA 50 GP, RS, originál, ořežp...

  Začátek4.6.2022
  Město
  Přihlášeno2 motorkáři


TOPlist