ebf_srpen
12. Melechovský okruh a 1. Trojkolování

12. Melechovský okruh a 1. Trojkolování
Pořadatel: Petr Soukup
Město: Ledeč nad Sázavou (Vysočina)
Začátek: 20.08.2021
Konec: 22.08.2021
Vložil: PESO
Vstupné: 200 Kč
Zobrazeno: 395x

Vážení příznivci česko-slovenských a východoněmeckých motocyklů. Vážení příznivci všech tříkolových strojů. Já organizátor Petr Soukup - vlastník československých motocyklů, ale také vlastník tříkolky ČZ Rikša 150 C bych rád spojil dvě skupiny nadšenců. A tak zde máme Melechovský okruh a Trojkolování. Kdo ví, možná se naše současná rodina nadšenců pro Melecháč rozroste o nové rekruty s trojkolovými dopravními prostředky.

Melechovský okruh je sraz ČS a NDR motocyklů do roku výroby 2015. Jedná se o víkendový sraz a sobotní závod (válka gangů) o trofeje MO. Přijet mohou organizované skupiny nebo jednotlivci a na místě se dají dohromady do 5tičlenných gangů, které na trati cca 25km plní 5 disciplín.

Trojkolování je určeno pro všechny majitele trojkolových vozidel bez rozdílu věku. Jsou to například Velorex, rikša, arthopedie, moto+pav, moto+sidecar, Tuku-Tuk, tříkolové auto nebo pracovní stroj jako BPH 511 robox "Bojler" a pod. Není to klasický sraz Trikes, ale pokud jich nebude moc, tak je u nás necháme . Jedná se o víkendový sraz a sobotní závod pravidelnosti o trofeje MO. V trojkolování jede každý sám za sebe. Je to první ročník, kde zkoumáme zájem a tak se jedná spíše o skromnější akci co se týká cen. Ale nejde o ceny ale o společnou zábavu.

- společný večerní program i s hudbou.
- stanování a občerstvení v areálu
- možnost parkovat vozy + přívěs v areálu (pro ty, kteří svou tříkolku dovezou)
- pohoda "rodinného" nekomerčního srazu
- Ledeč nad Sázavou - areál Rašovec (depo motokrosového závidiště)

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (1)

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (1), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje


TOPlist