Rutanova pětistovka (R500)

Rutanova pětistovka (R500)
Pořadatel: Rutan 733612642
Město: Fojtka (Liberecký)
GPS: mapa
Začátek: 14.08.2021
Konec: 14.08.2021
Vložil: radek_675
Vstupné: Zdarma
Zobrazeno: 2205x

Rutanova pětistovka je charitativní orientační "závod", nebo spíše jízda republikou.
Každý rok připravujeme nějaký charitativní projekt. Někdy větší, někdy menší, ale vždy jde o to podpořit a pomoci nějakému dítěti a jeho rodině v nesnázích, které je potkaly. A je jedno, zda jde o zákeřnou nemoc, postižení nebo úraz.

Cílem pomoci letošní R500 je finanční dar pro rodinu šestiletého Mika z Třince. Mike se na hematoonkologii v FN Ostrava už jednou léčil a zákeřnou leukémii porazil. Nemoc se mu však v plné síle vrátila, a jeho léčba bude dlouhá a náročná. Mike má ještě dva mladší sourozence a na všechny děti je maminka sama. Situaci nezvládá ani finančně, ani fyzicky, ani zdravotně. Všichni lidé se srdcem na správném místě mají tedy možnost jim nyní pomoci, abychom alespoň trošku jejich životnímu trápení ulehčili.

Celá trasa “orienťáku” má zhruba 500km napříč republikou. Podle našeho názoru jsme zvolili to nejlepší svezení, které Čechy mohou nabídnout. start je v Liberci, CÍL je v kempu na Velkém Dářku. Cestou je třeba projet několik kontrolních bodů, na kterých budeš hledat skryté samolepky, s otázkou z oblasti znalosti pravidel silničního provozu a první pomoci. Zároveň zjistíš, kde je další checkpoint. V cíli vyhodnotíme tvé odpovědi, stanovíme počet bodů a ten nejlepší vyhraje hlavní cenu - úpravu motocyklového sedla OD rutana V hodnotĺ 10.000,-KČ!

Vyrážet budeme v sobotu 14.08.2021 ráno z Fojtky . Máme pro vás také možnost ubytování ve vlastním stanu, protože chápeme, že dorazit ráno do Liberce, by pro mnohé mohlo být složité. Do ruky dostaneš adresu cíle a první kontrolní bod.

Cíl je tedy na Velkém Dářku v kempu, kde vás čeká koncert kapely TRES UDOS!

veškeré informace a registraci naleznete na stránkách www.r500.cz

pojeďte a pomáhejte s námi!

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
MirekKrsek (0) napsal 08.06.2021 v 15:07

No letos to máme to s drahou polovičkou taky v plánu. Bydlíme kousek od cíle, nešlo by to jet obráceně

Další akce z kraje
 • Auto-Moto-Farmářské a Bleší Trhy Tuhaň, okr. ...

  Akce s 40- letou tradicí, dříve známé jako ,,burza Chuchelna,, Akce probíhá v dopoledních hodinách. Vstup 30,- Děti a pa...

  ZačátekDnes
  MěstoTuhaň
  Přihlášeno0 motorkářů
 • 7. Výjezd za sněhem

  27.12.2021 Se koná již sedmý výjezd za sněhem na Horní Mísečky. Start ve 13.00 z Jablonce nad Jizerou náměstí. Trasa ste...

  Začátek27.12.2021
  MěstoJablonec nad Jizerou
  Přihlášeno0 motorkářů


TOPlist