Žehnání motorek na Sv. Antonínku

Žehnání motorek na Sv. Antonínku
Pořadatel: Lenka Sasínová
Město: Blatnice pod Svatým Antonínkem (Jihomoravský)
GPS: mapa
Začátek: 05.06.2021
Konec: 05.06.2021
Vložil: Mariooneta
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 1556x

Žehnání motorek na Svatém Antoníčku- již druhý ročník ! Sjezd motorek od 14 h , parkování na asfaltové ploše parkoviště, v 15 h v přilehlém venkovním poutním areálu mše svatá celebrovaná P. Eliášem Pasekou OFM doprovázená Veselou hudobnou spoločnosťou z Topoľčan a v 16 h vlastní žehnání seřazených motorek.
Na parkovišti je zajištěné občerstvení a možnost zakoupení upomínkových samolepek. I tento rok provedeme dobročinnou sbírku. Loni jsme vybrali na ochrnutého motorkáře IL přes 16000 Kč a přímo před zraky zúčastněných tuto částku předali přímo jemu. Akce bude pokračovat vyjížďkou https://en.mapy.cz/s/lanococucu za podpory Saint Anthony MC a ukončíme ji na Campu Babí Hora Hluk tel 603 857 226.. Zde je možné objednat i ubytování v chatkách nebo vlastním stanu a prodloužit si tak pobyt v tomto krásném kraji.
1.) Možnost ubytování v kempu Babí hora u města Hluk (konečná stanice vyjížďky). Mrkněte na tento odkaz, kde najdete kompletní informace jak si můžete objednat ubytování v tomto kempu.
Objednávka ubytování nepodléhá žádné finanční záloze, akorát Vás prosíme o jedno: v případě že nepřijedete, prosím předem nás kontaktujte emailem.
Jakmile kliknete na odkaz, dostanete se na stránky kempu, kde si můžete vybrat typ ubytování a zároveň se tak dostanete k informacím ohledně objednávky pobytu. Odkaz na informace ohledně ubytování je zde:
https://www.camping-...cz/clanky/ubytovani/

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (15)


Anketa: zůčatním se
ano
83%
5
možná
17%
1
nevím
0%
0

Fotogalerie

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • Kolem Dukovanských komínů 2021

  Milí přátelé,pokud nám to situace dovolí,rádi bychom Vás pozvali 15.května 2021 na žehnání a vyjíždku Kolem Dukovanských...

  Začátek15.5.2021
  MěstoIvančice
  Přihlášeno93 motorkářů
 • 2. jevišovické žehnání motorek

  Tak, přátelé motorkáři, připravovali jsme, váhali jsme, ale ve finále...15. května 2021 opět žehnání motorek v Jevišovic...

  Začátek15.5.2021
  MěstoJevišovice
  Přihlášeno3 motorkáři
 • Sraz všech motocyklů

  Dobrý den zveme Vás na sraz všech moto Parkování v celém areálu ubytování občerstvení zajištěno bohatý program tombola ž...

  Začátek28.5.2021
  Město
  Přihlášeno16 motorkářů


TOPlist