BMW GS Offroad dny 2020

BMW GS Offroad dny 2020
Pořadatel: BMW Motorrad
Město: Přelouč (Pardubický)
GPS: mapa
Začátek: 07.08.2020
Konec: 07.08.2020
Vložil: BMW Motorrad ČR
Vstupné: 1190 Kč
Zobrazeno: 1035x

Jízda v terénu je čím dál tím oblíbenější, a proto ti nabízíme extra dávku zkušeností, které ti předají profesionálové z motoškoly Přijďte se projet na vybraných offroadových tratích po celé České republice.

Jestli tě láká vyzkoušet si na vlastní kůži, jak se cestuje mimo silnice, jsou offroad dny právě pro tebe. Nevadí, že jsi zatím jezdil jen po asfaltu, otestovat motorku v terénu může s pomocí našich instruktorů každý!

Nemáš vlastní GS nebo máš leštěnku, která terén ještě neviděla? Myslíme i na to! Máme pro tebe připravené motorky BMW R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS nebo G 310 GS, které si všechny otestuješ.

Pokud tě jízda v terénu chytla a máš chuť se učit nové techniky, pak můžeš využít zážitkový BMW trénink v terénu s naší partnerskou Motoškolou přijďte se projet, který se bude konat v každé lokalitě následující den po našich testovacích dnech. Více informací najdeš zde: Motoškola přijďte se projet.

Účastnický poplatek 1 190 Kč zahrnuje:

Zapůjčení motorek BMW GS
Profesionální instruktory
Teoretickou i praktickou část výuky jízdy v terénu
Občerstvení
Po vyplnění registračního formuláře ti zašleme fakturu na tvou kontaktní emailovou adresu. Závazná rezervace je platná až po zaplacení účastnického poplatku. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Všechny testovací motorky jezdí na palivo Shell V-Power Racing. Shell udává trend v oblasti vývoje paliv již více než sto let.Těšíme se na tebe.

BMW Motorrad tým

Registrace: https://www.bmwmotorradakce.cz/offroaddny/

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (1)

Zúčastním se: Určitě (1), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • motoBigBang&Islanders

  Přátelé , kamarádi a příznivci jedné stopy. Srdečně vás zveme na IX.nekomerční motosraz. Těšit se můžete na spoustu hrá...

  Top
  Začátek14.8.2020
  Město
  Přihlášeno24 motorkářů
 • Motosvatba Repete již po 6..

  Ahoj, chci vás všechny tímto pozvat na 6. ročník motosvatby konané naším kamarádem s jeho motorodinou a partou dobrých l...

  Začátek4.9.2020
  MěstoBorušov
  Přihlášeno2 motorkáři
 • Motosraz kameňák 2020

  Srdečně zveme všechny příznivce jedné stopy na na 12. ročník motosrazu Kameňák v podhůří Orlických hor v obci Kameničná ...

  Začátek5.9.2020
  Město
  Přihlášeno7 motorkářů


TOPlist