Jednou GTS, "dycky" GTS, tentokrát v Mostě.

Jednou GTS,
Pořadatel: Venca - "Řehy" +420731601325
Město: Most (Ústecký)
GPS: mapa
Začátek: 03.07.2020
Konec: 05.07.2020
Vložil: Řehy
Vstupné: Zdarma
Zobrazeno: 1912x

Zdravím a zvu všechny příznivce a majitele motocyklů Yamaha GTS 1000 na další společné setkání v roce 2020, tentokrát v severočeském Mostě. Sraz se bude odehrávat v rekreačně-sportovním centru Benedikt (www.benediktmost.cz), kde je jak možnost ubytování vč. stravování, tak i koupání, příp. i dalšího večerního posezení. Začátek je sice stanoven až na pátek 3.7., ale po případné dohodě není problém se sejít již ve čtvrtek 2.7. odpoledne, a užít si společně jeden den navíc!!! Alespoň třeba pro ty, kteří to mají dál a chtějí si tu užít min.2 dny v v klidu. Program individuálně upravíme ! Na společných projížďkách navštívíme například oblast Žatecka (www.chchp.cz/)-pro pivaře, Děčínska (www.ceskesvycarsko.cz/cs)-pro milovníky Švýcarska , projedeme se po vrcholcích Krušných hor s nejvyšší horou - Klínovcem (https://klinovec.cz/cz/?seo=cz), či přehradou Fláje (https://www.poh.cz/vodni-dilo-flaje/d-2602). Projížďky a konkrétní místa návštěv bychom vybrali až po společné dohodě na místě. A kdo bude chtít do "Severky", tak toho hold vezmu i tam.
Ubytování v areálu Benedikt (http://benediktmost.cz/ubytovani/) je možné jak v pokojích, či apartmánech, tak v 8 zrekonstruovaných bungalovech (2-3 osoby) v kempové části. Bungalovy s vlastní soc.zař. vidím jako naprosto ideální, jejich cena je 400,-Kč za os./noc, a za 99,-Kč/os. navíc i se snídaní. Tedy za necelých 20 euro/os. jeden nocleh se snídaní. Je nutné si je však včas rezervovat a uhradit případnou zálohu. Proti zaslané záloze mohu včasnou rezervaci zajistit i já. Kapacita není neomezená!!!
Obědy zrealizujeme vždy cestou na vyjížďce a večery si užijeme v místních dřevácích u vody s točeným pivkem, a při grilovačce u nás doma. To je jen asi o 50m dál.
Doufám, že uvidím minimálně vás všechny, kteří jsme se letos sjeli na Slovensku a třeba k nim přibudou i někteří další, kterým to letos nevyšlo. Na všechny, kteří dorazíte, se moc těším .
ahoj
venda

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (7)

Zúčastním se: Určitě (7), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • VI.Motosraz Laid-Back Riders

  Živá muzika pátek i sobota,jídlo,pití,parkování a stanování na místě,stánkový prodej,spanilá jízda v sobotu ve 13,00h....

  ZačátekZítra
  MěstoVroutek
  Přihlášeno24 motorkářů
 • S Jawou na okruh termín přesunut

  AKCE posunuta Sraz majitelů motocyklů značky Jawa 4.července 2020 Sraz majitelů a nadšenců značky Jawa v areálu mo...

  ZačátekPozítří
  MěstoMost
  Přihlášeno0 motorkářů
 • M.P.P

  11.Ročník vzpomínkové akce s vyjížďkou okolím Libochovic.Sraz ve 13hod.na autobusovém nádraží Libochovice.Trasa bude upř...

  Začátek11.7.2020
  MěstoLibochovice
  Přihlášeno1 motorkář


TOPlist