Tracer rally

Tracer rally
Pořadatel: Motoshop Kabourek 733377377
Město: Písek (Jihočeský)
GPS: mapa
Začátek: 13.09.2019
Konec: 15.09.2019
Vložil: motoshop-kabourek
Vstupné: 3300 Kč
Zobrazeno: 1654x

Pojďte si s námi naplno užít svého Tracera!
Alpy jakoby vznikly pro motorkáře. Nekonečné množství zatáček a fantastické přírodní scenérie je to, co nadchne snad každého. A právě Tracer nabízí dokonalou kombinaci komfortu a hbitosti pro výlet do těchto míst. Abyste si svého Tracera mohli užít naplno, připravili jsme pro vás víkendovou „rally“ po alpských silnicích.

Písek - Großglockner Hochalpenstraße - Písek
13. – 15. 9. 2019

V pátek 13. září startujeme, po kávě samozřejmě, u nás na dealerství v Písku. Přehoupneme se přes Šumavu, přibrzdíme v Passau u Dunaje a pak hurá kolem rakouských jezer do až Faistenau. Jedeme „rally“ stylem podle připraveného itineráře, bude jen na vás, kdy a na kterou trasu se vydáte. Delší trasa bude navigačně náročnější, ale o to zajímavější! (Do Garminu trasu umíme i nahrát)

Sobota je věnovaná společnému výletu na známou Großglockner Hochalpenstraße. Odtud se zase vrátíme do Faistenau. Luxusních 300 km zatáček a výhledů večer zhodnotíme u piva.

No a v neděli to nasměrujeme k domovu. Pokud budete „vyzatáčkovaní“, můžete se vydat přímou cestou se zastávkou v Salcburku, pokud jste masochisté, dá se výlet natáhnout nádhernými silnicemi až k Vídni. To už necháme na vás.

Po celou dobu bude v pohotovosti doprovodné vozidlo, které bude připravené zasáhnout v případě potřeby a náhradní motocykl. Zároveň nabízíme možnost odvezení věcí, které už se vám na motorku nevejdou, do ubytování.

Ubytování ve stylovém penzionku s rodinnou atmosférou a vydatnou snídaní!

Více na: http://www.kbrk.cz/...ly-13-15-9-2019.html

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • Svatováclavská jízda

  Tak už se to blíží. Svatováclavská oslava na našem klubu spojená s vyjížďkou. Chcete se pobavit a zažít příjemné posezen...

  ZačátekDnes
  Město
  Přihlášeno2 motorkáři
 • 11. Moto-orientační závod ,,Jihočeská Pátračk...

  Milí přátelé, letos již po jedenácté přichází Jihočeská pátračka, při které, doufám, budete mít potěšení z poznávání krá...

  ZačátekDnes
  Město
  Přihlášeno0 motorkářů
 • 27th. Harley Guzzi párty 2021

  Sraz příznivců a majitelů U.S a italské V2 motoklasiky. - Čekají vás tradičně soutěže v pivní štafetě a přetahování lan...

  Začátek8.10.2021
  Město
  Přihlášeno1 motorkář


TOPlist