Korsika hory z moře 2

Korsika hory z moře 2
Pořadatel: Zdeněk Štěpnička
Město: Ajaccio (Korsika)
Začátek: 19.08.2019
Konec: 19.08.2019
Vložil: 1shiva
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 963x

19,8 - 11- 9
TEL 776100922

Pokud by se chtěl někdo přidat, ještě je šance beru vlek a nějaké věci Vám mohu vzít ať nejedete nabalené na bike jako pumpy...
Plán odjezd 19. podvečer směr přístav Livorno. Přístav odkud odplouvá trajekt v čase 8 ráno.
• 20. srpna – do ne 25. srpna budeme sídlit na severním výběžku Korsiky Cap Corse pod stanem v Camping A Stella. http://www.campingastella.com
• 25. srpna – po, 2. září máme rezervované ubytování v jižněší části Korsiky samostatném apartmánu Le Paradis http://www.booking.com/Share-SJp5jS ubytování je se snídaní. Nahlédl jsem do rezervací, ještě tam má paní volné apartmány které jsou pouze dvoulůžkové.
• 2. září – út, 10. září budem v severozápadní části ostrova v apartmánu Résidence Itylon ubytování je s bazénem. http://www.booking.com/Share-xCoq1Q Bez jídla. ( tento aprtmán jsem zaplatil jinak to nešlo. Je ale pro 4 lidi my jsme dva. Za 5500 není problém někoho přibrat do ubytka. Koukal jsem do rezervací mají tam ještě volný jeden apartmán pro 4.

Beru s sebou drona, gopro, kameru, Nikču a psa. Korsiku znám velmi dobře už jsem naní pár měsíců strávil za ty leta. Pes snáma občas bude jezdit na motorce občas bude na ubytku chrnět.

Pokud váháš a chtěl by ses přidat třeba jen na chvíli. Klidně mi zavolej třeba se domluvíme. Trajekt si zařídíš, nebo ti pomohu se zařízením.
V těchto termínech, které jsou měsíc před odjezdem se většinou vše platí hned a nebo pro stě není místo. Tak neotálej.

cestopis : https://motorkari.cz/a/mas

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (2)

Zúčastním se: Určitě (2), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist