ebf_listopad
Honda Africa Twin Experience

Honda Africa Twin Experience
Pořadatel: Honda Česká republika
Město: Brno-Žebětín x) (Jihomoravský)
Začátek: 20.04.2019
Konec: 20.04.2019
Vložil: rossilvr
Vstupné: 2490 Kč
Zobrazeno: 268x

Offroadový kurz na Honda Africa Twin
Celodenní kurz offroadové jízdy na motocyklech Honda Africa Twin. Připravili jsme v roce 2019 kurzy v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Naučte se jízdu v terénu na Africe Twin!

Základy jízdy v terénu
Jízda v terénu se od jízdy na asfaltové silnici značně liší. Naučíme Vás základy jízdy po nezpevněném povrchu. Začneme pozvolna a vysvětlíme správnou pozici těla na motorce, jízdu ve stupačkách, ovládání plynu, dávkování přední a zadní brzdy. Naučíte se nutné minimum pro bezpečnou jízdu terénem osvojí.

Přejezd překážek
Terenní trať je nenáročná a zvládne ji i úplný enduro začátečník. Dráha je rozdělena na několik stanovišť (překážek) a instruktoři každou názorně ukáží a Vy si je pak osobně vyzkoušíte. Začnete na volném prostranství a zvyknete si na motorku. Potom přejdeme na snadné překážky a dle Vašeho výkonu budeme postupně zvyšovat náročnost. Na každý svůj pohyb dostanete okamžitou zpětnou vazbu od instruktorů.

Volné jízdy
Závěr dne patří volným jízdám. Celou trať už znáte a zvládnete ji díky předchozímu cvičení. Zlepšíte se jedině tréninkem a toho nabízíme dostatek! Všechny jízdy absolvujete pod dohledem zkušených instruktorů. Náš profesionální fotograf bude u toho, takže tvůj zážitek bude navždy zachycen.

Zapůjčení motocyklů
Kurz můžete absolvovat na vlastním motocyklu Africa Twin za 2.490 Kč, nebo Vám motocykl po dobu trvání kurzu zapůjčíme. Kurz včetně zapůjčeného motcyklu stojí 4.990 Kč. Při zapůjčení motocyklu je nutné složit vratnou kauci 15.000 Kč.

Objednávej zde: https://honda-experience.cz/

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Další akce z kraje
 • Moto žehnání Švábenice

  Ahojte lidi, takže už to máme zhruba narýsováno, tudíž si vás opět dovoluji srdečně pozvat na výroční 10. Švábenské Mot...

  Začátek27.4.2019
  MěstoŠvábenice
  Přihlášeno39 motorkářů
 • První krumlovská míle (12)

  První krumlovská míle; Ahoj motorkáři, motorkářky a všichni co fandí motorkám. Zima je definitivně za námi a tak zase ...

  Začátek27.4.2019
  MěstoMoravský Krumlov
  Přihlášeno36 motorkářů
 • JAWA sraz

  Sraz fandů a vlastníků motocyklu JAWA, ČZ,Velorex .Sraz se konná 27.4.2019 v 15 hod. v Mikulčicích u Myslivecké chaty.Kd...

  Začátek27.4.2019
  MěstoMikulčice
  Přihlášeno0 motorkářů


TOPlist