Aprosmoto - motoorientační závod Kroměříž 18.8.2018

Aprosmoto - motoorientační závod Kroměříž 18.8.2018
Pořadatel: Aprosmoto
Město: Kroměříž (Zlínský)
GPS: 49° 18' 26.72" N, 17° 24' 23.29" E
Začátek: 18.08.2018
Konec: 18.08.2018
Vložil: petr.pepa
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 764x

6. Aprosmoto-toulání Vám ukáže krásy východní Moravy. Kromě cestování a bloudění se někteří i něco naučí anebo si osvěží poznatky z dob, kdy dělali řidičské průkazy. Přijeďte poznávat nová místa a užít si s námi den plný cestování na dvou kolech.

Zveme Vás na 6. ročník motoorienťáku Aprosmoto-toulání, které se bude konat 18.8. 2018. Tentokrát si projedete ty nejhezčí cesty východní Moravy a možná se podíváte ještě o kousek dál…. S sebou nic nepotřebujete, akorát dobrou náladu a chuť ujet kus cesty. Trasa je dlouhá cca 225 km, ale pro Vás bude možná o něco delší, podle toho, jak moc se budete toulat.
Registrace bude probíhat od 9 do 10 hodin v restauraci Stará masna Kroměříž. Budeme rádi pokud nám, kvůli lepší organizaci, pošlete dopředu vyplněnou přihlášku, hlavně z důvodu ubytování a domluvených dvojic, ale pro účast v závodě není nezbytná. Od Staré masny startují vždy dvě motorky v časových intervalech (tudíž je pro Vás výhodnější, když přijedete ve dvojici).
Trasa s časovými úseky byla najeta autem podle pravidel silničního provozu a z důvodu dlouhých uzavírek nebude mít většina přejezdových úseků časový limit.
Celá trasa bude rozdělena na několik kontrolních stanic (KS), kde na každé z nich dostane účastník mapu s nápovědou k nalezení další KS, kam by měl dorazit ve stanoveném časovém limitu, ani dříve, ani později, ale především v pořádku! Aprosmoto-toulání má být pro všechny zúčastněné o požitku z jízdy a o zážitcích, ne o honbě za vítězstvím. Pro nás ani pro Vás čas nebude hrát příliš důležitou roli, také proto, že body, které ztratíte pozdním příjezdem na KS, nebudou mít takovou hodnotu jako body, které získáte při plnění úkolů.
Navíc na jezdce i batůžky bude sem tam čekat nějaký úkol a možná si i mnozí z Vás opráší dávno ztracené vědomosti z autoškoly. Jako vždy o Vás bude po celou dobu orienťáku postaráno a na každé KS bude pro všechny účastníky připraveno i malé občerstvení.
Vyhodnocení výsledků a závěrečná after party bude nově na Staré masně, kde společně oslavíme úspěchy a zapijeme zážitky z uplynulého dne. Pro prázdné žaludky nebudou chybět ani dobroty na grilu.
Rádi uvidíme známé i nové tváře a moc se na Vás všechny těšíme!

Startovné pro jezdce je 250 Kč a pro batůžek 50 Kč.

PS: Motoorientační závod se jede za každého počasí.
Přihlášky je možno stáhnout na: http://www.aprosmoto.cz/
nebo viz odkaz: http://www.aprosmot...entak-18.8.2018.html

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Další akce z kraje
 • ER PE ER motoparty 2019

  17.-19.5.2019 ER PE ER motoparty v Rožnově pod Radhoštěm

  Začátek17.5.2019
  MěstoRožnov pod Radhoštěm
  Přihlášeno4 motorkáři
 • Po Valašsku na skútru 2019

  Pátek: Camping Rožnov p.R -seznamovací večírek Sobota: společná vyjížďka 12.30 sraz na náměstí Rožnov p.R. 13.0...

  Začátek31.5.2019
  MěstoRožnov pod Radhoštěm
  Přihlášeno8 motorkářů


TOPlist