#copatutoje? - Druhé výročí!

#copatutoje? - Druhé výročí!
Pořadatel: Skútristi z Plzeňska
Město: Teplá (Karlovarský)
Začátek: 07.07.2017
Konec: 09.07.2017
Vložil: Tomlon
Vstupné: Zdarma
Zobrazeno: 1424x

Aneb druhé narozeniny Skútristů z Plzeňska. Budou to již dva roky, co jezdíme na pravidelné čtvrteční vyjížďky a to je důvod k oslavě!

Sraz a společný odjezd bude tentokrát dvakrát. Pro ty, kdo budou chtít s námi jet už v pátek bude sraz na klasickém místě - čerpací stanice MOL v Borské ulici v pátek 7.7. v 17:00.

Pro ty kdo budou chtít jet hromadně v sobotu bude bude sraz na stejném místě - čerpací stanice MOL v Borské ulici v sobotu 8.7. v 8:00.

Sraz pro hlavní akci - orientační výlet pro zajímavostech v okolí bude v sobotu 8.7. v 11:00 na parkovišti před klášterem Teplá!

Máme toho pro Vás připraveno mnoho! Nudit se nebudete! V sobotu je pro Vás připraven orientační výlet po zajímavách místech v okolí a večer bude hrát hudba. V neděli bude vyjížďka a další zábava než se rozprchneme.

Doporučujeme si zajistit ubytování dostatečně dopředu. Kdo nemá zajištěné ubytování v chatkách, tak stan a spacák s sebou!

Těšíme se na viděnou!

Skútristi z Plzeňska

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
BurnesOldman (3) napsal 02.07.2017 v 13:43

//www.camprelaxtepla.cz
Tady to bude

ikakuki (0) napsal 24.06.2017 v 18:32

Přátelé skútristi z Plzně mohli by jste někdo upřesnit kde budete v pátek po příjezdu na Tepelský klášter a kde tam budete nocovat. Chtěl bych se zúčastnit s Vámi, ale nevím kam se dostavit neb z Chebu jet do Plzně a zase zpátky na Teplou se mi zdá namahavější. Za zprávu Vám předem děkuji. S pozdravem IKAKUKI z ChebuTOPlist