Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.

EURO BIKE FEST 2017

EURO BIKE FEST 2017
Pořadatel: black MACHINE s.r.o.
Město: Pasohlávky (Jihomoravský)
GPS: 48° 53' 56.95" N, 16° 34' 9.01" E
Začátek: 25.05.2017
Konec: 28.05.2017
Vložil: blackmachine-s.r.o.
Vstupné: 600 Kč
Zobrazeno: 20702x

Již devátým rokem pro vás připravujeme víkend plný zábavy a vzrušení ve znamení hesla BIKE, sport AND ROCK&ROLL. I když se vše točí kolem motorek, nezáleží, jestli přijedete na mašině, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program bude takový, aby si každý přišel na své.

Areál Euro Bike Festu se rozkládá pod "Pálavskými kopci" na ploše více než dvaceti hektarů, v těsném sousedství"Mušovských jezer". Už toto je základ pro nevšední zážitky.

K vidění budou stovky motorek jak návštěvníků, tak vystavovatelů, desítky amerických vozů a hotrodů. Na své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žánrově vyhraněný.

V rámci evropského finále - BIG LAKE custom se vám představí ty nejlepší přestavby motorek z celé Evropy. Adrenalin vám zvednou zápasy v thaiském BOXU pod záštitou prestižního klubu MuayThai Brno, a také profesionální kaskadéři. Nervy si pak budete moci uklidnit ve foto zóně, kde se předvedou krásné modelky na drsných strojích před objektivem fotoaparátu. Milovníkům modré hladiny se předvedou naši i zahraniční top jezdci v disciplínách wakeboard a wakeskate v nejmodernějším českém wake parku, který je situován přímo v areálu Euro Bike Festu. Tuto adrenalinovou záležitost si samozřejmě budete moci vyzkoušet i na vlastní kůži. Dále pro vás připravujeme spoustu doprovodného programu v podobě vyhlídkových letů vrtulníkem, paintball, airbrush SHOW, HarleyDavidson zone a řadu dalšího.

Obchodní zóna vám nabídne desítky prodejců nejen motocyklového vybavení, ale i módních a praktických doplňků.

Samozřejmě se můžete těšit na živé kapely různých žánrů na centrálním pódiu, ale i na taneční stan s produkcí do brzkých ranních hodin.

V neposlední řadě, pro chvíle oddechu, jsme pro vás, ve spolupráci s aqualand moravia, připravili speciální zvýhodněné vstupné do největšího a nejmodernějšího moravského aquaparku, v přímém sousedství s areálem Euro Bike Festu.

Takže litovat bude jen ten, kdo zůstane doma

Team EBF

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (1)

Zúčastním se: Určitě (1), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
gardar (0) napsal 26.05.2017 v 09:50

Nadchnul mě začátek představení akce - výstava motorek všech barev a druhů. Že bych vytáhl rodinku? Ale vzhledem k tomu, jak to podle fotek vypadá, to bude pěknej blázinec a ždímárna prašulí. Vstupné 600Kč, že se pak ani nepohnu z místa a dostanu slevu na vstup do aqualandu? Wow... škoda. Jen pro bezdětné, co nemají problém za odpoledne vylepit 2000kč... :(

jelcinr (1) napsal 17.05.2017 v 07:16

Na takovej LUNAPARK zrovna teda nemusím.

Další akce z kraje
 • Cestování s Motoklubem r.19 v11

  Motoklub Austerlitz připravuje pro letošní třetí cestovní sezónu jednodenní vyjížďky a vícedenní výlety. Na každou akci...

  Začátek26.10.2019
  MěstoSlavkov u Brna
  Přihlášeno1 motorkář
 • Poslední bouchanec 2019

  death riders - Motorkáři Moravského krasu zvou všechny příznivce jedné stopy na na Poslední bouchanec - ukončení motorká...

  Začátek27.10.2019
  MěstoRudice
  Přihlášeno5 motorkářů
 • WayAway - Na Bramboře kolem světa

  Nikdy předtím nedojeli na motorce dál než do Švýcarska, nikdy předtím neopustili hranice Schengenu. I přesto se Kateřina...

  Začátek2.11.2019
  MěstoBílovice nad Svitavou
  Přihlášeno0 motorkářů


TOPlist