bmw_r1300gs_cartec




Seznam dotazů technické poradny
Nalezeno 4 záznamů
  • 1
    Odpovědí

    Problém se směsí

    Zdravím, mam problém se směsí.. Na první fotce kde je svíčka celá černá... a na druhé fotce už je vidět bílí flek, to znamená že je směs moc chudá? Chytne hned, volnoběh to drží, ale když se přidá plyn a dá se plný plyn tak to začne škubat a nejede to.

  • 3
    Odpovědí

    Problém s boucháním ve výfuku

    Zdravím, potřebuji radu... Vytáhl jsem po zimě motorku, nastartoval a zjistil, že mi to bouchá ve výfuku a potřebuji poradit co s tím... Svíčku jsem vyndal a byla černá.. Jiskru hází. Vrátil jsem ji motorka chytne normálně, ale při sytiči/zvýšených otáčká

  • 2
    Odpovědí

    Řetězová sada a

    Ahoj motobando :) Nastala zima a je potřeba se zaměřit na vylepšení mašiny... Mám loncina Čínu..A potřeboval bych poradit jakou řetězouvou sadu komplet protože rozeta je od výtahaného řetězu špatná tak bzch to chtěl udělat komplet.. Jenže pořádně nevím ja

  • 3
    Odpovědí

    omezovač rychlosti

    Dobrý den chtěl bych ze zeptat na toho Loncina 125 xm mám ho doma a jede max 80km/h je tam nějaké čídlo na rychlost nebo něco jako omezovač, jestli by to šlo odstranit a pokud možno poslat fotku jak to vypadá díky moc Jakub Sládek :-)



TOPlist