globalmoto_duben_nolan




Seznam dotazů technické poradny
Nalezeno 5 záznamů
  • 2
    Odpovědí

    Špatné spojkové lamely?

    Ahoj, po přidání plynu mi letí otáčky nahoru víc než by měly bez adekvátní akcelerace, motorka má problém vyjet výjezdy které v pohodě vyjížděla. Vidím to na špatné spojkové lamely nebo by to mohlo být něco jiného? Měnil jsem plynové lanko, mohl by karbu

  • 2
    Odpovědí

    Zamrzlé plynové lanko

    Ahoj, behem jezdeni ve snehu se mi cely karburator obalil snehem a zamrznul, plynove lanko se zaseklo v otevrene poloze a prestala se vracet rukojet plynu. Po rozmrazeni problem bohuzel nezmizel - rukojet plynu se stale nevraci a pri uplnem zaklapnuti je

  • 3
    Odpovědí

    přední vidlice identifikace

    Zdar enduristi! Mám EC 300 r. v. 2008. Přední vidlice mají jiné horní zátky než jsou ve všech manualech co jsem našel. Je tam vnitřní sestihran 19 na predpeti a šroubek odskoku nevystupuje z vicka. Navíc odvzdusnovaci šroubek je M3 a na to nemůžu sehnat v

  • 1
    Odpovědí

    Nefunguje rychloměr

    Zdravím všechny! Měl bych dotaz.. Gas gas EC 300, 2011, nevíte jak zadat do origo budíků obvod předního kola? Podle manuálu by se měly podržet všechny tři tlačítka a tím se dostane do nastavovacího menu, ale vždycky se mi akorát budíky restartujou. Měnilo

  • 1
    Odpovědí

    Přihlášení s Čistopisem

    Zdravím. Chtěl by jsem se zeptat zda jde přihlásit motocykl 2014 když má čistopis. Původ je ČR. Jak je to u 2t s euro 3 normou? A zda se platí něco více za přihlášení než běžná částka. Dočetl jsem se že se platí 19% z ceny finančáku. Je tech 19 % z ceny



TOPlist