globalmoto_duben_nolan




Homologace CB900F Ixil Výfuky

  • 0

    21.3.2016 od Jungler

    Zdravím,

    Potřbeuji poradit, na Hornetu 900F mám koncovky IXIL s homologačním štítkem.

    Problém nastal na STK kde mi pán řekl že homologační štítek neplatí, že štítek musí být vyražen na plášti koncovky.

    Je to pravda?

    Pokud je to pravda nemá náhodou někdo z okolí Jihlavy na půjčení originální laufy na CB900F? samo nechci výpomoc zadarmo

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    23.3.2016 od ..Roko..

    Já bych pana technika poslal, asi víš kam Ixil co vím, má nýtové štítky bežně, ale především jde o dB, proto v zahraničí hlavně četníky zajímá, jak moc ti to řve a už jsem se s meřením hluku v provozu v Německu setkal

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.3.2016 od firedawe

    Sice už nemám Horneta, takže Ti bohužel origa nemůžu půjčit i když bych to klidně udělal. Ale tohle je problém, měl jsem Ixil na Banditovi, homo štítek taky nýtovaný a na STK bez problémů, podotýkám nedělal mě STK žádný kámoš, prostě jsem tam přijel a dokonce na mě šel šéf, páč bylo plno. Kouknul na štítek a říká OK. Je to prostě pořád to samý, záleží na koho kde padneš . S tím laufem mě kontrolovali jednou i v Deutschlandu a v poho.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.3.2016 od Jungler

    To jsem teda moc štastnej, ještě jsem psal přímo do ixilu jestli mi vystavý certifikát. Hnus velebnosti

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist