otevřít na plný výkon

Odpovědí (2)
  • 0

    2.6.2026 od SimplyGreen

    Ano.

  • 0

    2.6.2026 od JiriBN

    Ve velkém "techničáku" budeš mít uvedenou firmu, která to omezení dělala, podle ní si zjistíš jak to škrtí, nejčastěji nějaký doraz škrtící klapky nebo softwarem. U origo. továrně škrcených motorek dost často bývá i použití jiných vaček, bo se nepočítá, že se moto bude otevírat na plný výkon.


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist