otevřít na plný výkon
-
1.6.2026 od aznin
prosím dá se svépomocí vrátit výkon z 35 kw opět na 52 kw dekuji
Odpovědí (2)
-
2.6.2026 od JiriBN
Ve velkém "techničáku" budeš mít uvedenou firmu, která to omezení dělala, podle ní si zjistíš jak to škrtí, nejčastěji nějaký doraz škrtící klapky nebo softwarem. U origo. továrně škrcených motorek dost často bývá i použití jiných vaček, bo se nepočítá, že se moto bude otevírat na plný výkon.
Pro vložení odpovědi se přihlaste.