chcipa.

  • 0

    28.5.2026 od kukeckony

    Nastartuju,chyti hned,necham bezet po chvilce zacne poblikavat svetlo a pak chcipne.Natocit jde hned ale stale se to opakuje.Chipa i za jizdy,nova svicka,cisty fyltr,nikde nic povoleneho.........?Moto je nove,malo najeto.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    1.6.2026 od Laz5

    Pokud je to nový stroj, použij záruku, předpokládám, že je to stříkačka, může to být špatný vstřik, nebo čidlo, mělo by ti to psát chybu....Taky to může být něco s el. instalací, třeba skříplý kabel pod nádrží atp..

  • 0

    2.6.2026 od Ivan-K

    Jeden z práce kúpil tento istý čínsky zázrak, chová sa mu to presne rovnako. Naštartuje, beží a po chvílke začnú padať otáčky až sa zadusí. Naštartuje a musí ho jemne držať plynom...
    Má na výfuku lambdu, teda striekačka...

    Ja by som to predal, niečo doložil a kúpil radšej ojazdené PCX...
    Ušetríš si nervy

  • 0

    4.6.2026 od udinar

    Jestli je to v záruce, tak do servisu, jestli ne, tak jdi po čidlech, ale nejprve bude nutné, aby jsi to napíchl na počítač, aby jsi nemusel procházet všechna čidla. Podle mě to bude čidlo teploty válce a nebo polohy škrtící klapky. Taky bych na tom stroji překontroloval všechny kostřící body, s tím mají problém všechny Čínské stroje. Motorka pak špatně dobíjí a to může být důvod chcípání.

  • 0

    5.6.2026 od SimpleManCZ

    Někde jsem zaslechl že jim nevětrá víčko nádrže a vytvoří se tam po chvíli podtlak, nevím co je na tom pravdy, ale test je jednoduchý


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist