Výrobní štítek

  • 0

    26.5.2026 od Jawa_Honza

    Zdravím kolegové, koupil jsem dovezenou Kawu GPZ 900R z Německa a na STK mi řekli, že nemohou udělat dovozovou STK z důvodu chybějícího výrobního štítku, mám si ho někde sehnat.
    Mám na vás prosbu, pokud někdo máte GPZ 900R z roku 1986-1989 a máte tam výrobní štítek, šlo by ho vyfotit, zakrýt si vaše vinko atd. Jde mi hlavně o to jak má vypadat, jaké údaje na něm májí být a kde je na motorce umístěn. Nechal bych si ho vyrobit. Moc díky za pomoc.

    Doplněno:

    Plati prvni registrace a je jedno ve kterem state eu

    1.6.2026 od ja1

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)

Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist