-
26.5.2026 od Jawa_Honza
Zdravím kolegové, koupil jsem dovezenou Kawu GPZ 900R z Německa a na STK mi řekli, že nemohou udělat dovozovou STK z důvodu chybějícího výrobního štítku, mám si ho někde sehnat.
Mám na vás prosbu, pokud někdo máte GPZ 900R z roku 1986-1989 a máte tam výrobní štítek, šlo by ho vyfotit, zakrýt si vaše vinko atd. Jde mi hlavně o to jak má vypadat, jaké údaje na něm májí být a kde je na motorce umístěn. Nechal bych si ho vyrobit. Moc díky za pomoc.Doplněno:
Plati prvni registrace a je jedno ve kterem state eu
1.6.2026 od ja1
-
26.5.2026 od ja1
To te na stk obelhali, do rv 2001 stitek byt nemusi a ani ho nejake motorky nemeli.
-
28.5.2026 od nevo7
Alebo popozeraj ebay, keď niekto predáva rám, tak štítok odfotí tiež.
-
31.5.2026 od MMARTINK
bude to mit jen vyrobni cislo a na stitku nebude vic nez nazev vyrobce vyrobni cislo a hladina hluku bez uvedeni otacek
-
1.6.2026 od Martin167
upřesnění...štítek mít musíš...motorka se v ČR teprve bude registrovat,
motorka štítek mít nemusí v případě, že v ČR byla registrována před 1.7.2001