-
22.5.2026 od Sedlec
Čus zdravím všechny. Aktuálně řeším problém s mojí Fz1N r.v. 2008.
Po zapnutí klíčku se na přístrojové desce rozsvítí kontrolka neutrálu je slyšet palivové čerpadlo ale budíky se nerozsvítí a ani neproběhne ručička otáčkoměru. Motorka svítí troubí , startér točí ale nechytí. Občas po vytažení a opětovném vrácení hlavní pojistky vše naběhne jak má, motorka chytí ale třeba po 5 min jízdy budíky úplně zdechnou a motorka jede dál. Setkal se někdo s podobným problémem?
Budíky byly 3 dny připojený na zkušební stolici a fungovali bezchybně poté v motorce odjeli celou sezónu bez jediného problémů ale letos se to opět opakuje. Všechny kontakty zkontrolovány nikde žádná oxidace a kabely se zdají také ok.
-
29.5.2026 od Sabik1
Měl jsem něco podobného na jiné motorce a byla to pojistka přístrojovky. Tak bych doporučil kontrolu pojistek.