globalmoto_duben_nolan




startování cbr 900rr

  • 0

    8.3.2016 od stratovarius

    Po zimě nemohu nastartovat,sytič jsem nenašel,r.v.2000.

    Doplněno:

    V techničaku je rok 2000,tak asi stříkačka,je po bratrovi,ten ji nastartoval kdykoli,já motorkám moc nerozumím,ale benzín jsem dal nový,při startování je cítit benzín,baterii jsem nabil,ale an i nehlesne,kamarádi říkají,že ta baterka je slaba,že tím pořádně neotočí,ale bracha ji kupoval na podzim a přes zimu byla v teple,,,

    9.3.2016 od stratovarius

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 1

    8.3.2016 od liter1

    Rok 2000 by mal byť striekačka a nie karbec a sytič hladaš zbytočne, takže ak su to vstreky, tak vymeniť benzin v nadrži, skontrolovať sviečky, nabiť baterku, dva-tri krát zapnúť a vypnúť kľúčom nech sa trochu nasaje a tak točiť štartérom. Ak je to rok 99 tak je to karbec a potom v prvom rade nájsť sytič, vypustiť karburátor, pozrieť sviečky, nabiť baterku, napustiť čerstvý benzín a skúšať točiť bez plynu iba so sytičom...

    Doplněno:

    2000by byla 929..stříkačka.. 900 je 99 rok karbec

    9.3.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2016 od kubacech

    Benzín si vyměnil?
    Pokud ne tak zkus vypustit nádrž a nalít nový. Starý ti pravděpodobně přes zimu nezvětral.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2016 od ja1

    čudla na sytič je u přístrojovky před řídítky u spínačky

    Doplněno:

    je na lanko ..koukni na parts depot a je to rok 99

    8.3.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2016 od Dios_Anhress

    Nějak blíž by to nešlo specifikovat? Povrkává, střílí, nebo vůbec nic?
    Víc popsaná závada = přesnější určení příčiny.
    Sytič je jak uvedl ''ja1'' na řídítkách, někdo si to dává pod rám (nad alternátor).
    Lanko jde na tažnou lištu co spojuje sytící ventily jednotlivých karburátorů.
    Klipsa pro kovadlinku lanka je mezi 3. a 4. karb.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2016 od Tomas_

    Sory - málo informací, popiš co to dělá. mohl jsi to : uchcát svíčky, nemáš benzín, baterka, zalepený plovák v karbecu = není benzín, lanko od plynu či sytiče je nepohyblivé atd. atd.

    popiš co to alespoň dělá .

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2016 od Jochy-30361

    Máš starou 900 nebo už 929???

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist