bmw_r1300gs_cartec




vzduchoví filtr

  • 0

    6.3.2016 od mikes413

    čau,čerstvě vlastním suzuki xf 650 freewind je to moje první velká motorka takže toho moc nevím zatim jsem zvladl vyměnit jen olej a svíčky. Chci se zeptat na vzduchoví filtr ,zjistil jsem si že je nutné při výměně filtr impregnovat koupil jsem olej a filtr a ten filtr do něj namočil podle návodu ale myslím že jsem udělal chybu a neměl jsem ho namáčet celí ale jen prstenec doléhající k otvoru sání. chci se zeptat jestli je má doměnka správná a tím pádem jsem zničil úplně noví vzduchoví filtr dík za radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 2

    6.3.2016 od kilix

    ak si namočil papierový filter, tak to si posral.
    ak je ten filter molitanový, tak nevadí, len ho namoč a vyžmýkaj, aby ostal taký mastný, ale nie úplne mokrý.

    Doplnit odpověď

  • 2

    7.3.2016 od honza780

    Pořádně ho z toho oleje vyždímej.Já ho po vyprání nastříkám olejem a potom promačkám,aby si ten olej nasál.

    Doplněno:

    ok moc dík

    9.3.2016 od mikes413

    Ano celej.Prostě ho vytáhnu a vyperu ručně v "jaru".Nechám uschnout ! Potom celej nastříkám olejem a promačkám aby byl celý nasátý(ale nesmí z něj kapat).
    Když ti potom na mašině jde přes něj vzduch,tak se veškerý prach (sebejemnější) nalepí na ten olej na filtru a do karbeců se ti nedostane.

    9.3.2016 od honza780

    takže ten filtr impregnuješ úplně celí? Já jsem ho namočil úplně celí .Ze začátku byl hrozně ulepení a takoví vlhký tak jsem ho dle rad co nejvíc vysušil hadrem a tet je suchý ale i takoví mastní na dotek nebo při zmáčknutí .Je to ok, má být takoví dík

    8.3.2016 od mikes413

    Doplnit odpověď

  • 1

    8.3.2016 od K_O_S_A

    Já jsem vypral normálně ve dřezu ( půl hodiny sr*ní s jarem a vodou a pořádně proprat. a že toho kentusu bylo dost. poté jsem do sáčku dal trošku oleje na filtry a filtr v tom prohnětal. A dobré :) při tom všem doporučuji z kouknout i odkalovací hadičky z airboxu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.3.2016 od ja1

    nový vzduchový filtr jaký??? třeba značku??typ,výrobce.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.3.2016 od mikes413

    filtr je molitanový výrobce emgo

    Doplněno:

    tak to je dobrý,to stačí zabalit do hadru a pořádně vyždímat...

    7.3.2016 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist