globalmoto_duben_nolan




Karburátor

  • 0

    4.3.2016 od Bart350

    Zdarec chtěl bych se zeptat zda se někdo setkal u dr 350 že mu tekl benzin přepadovou trubičkou z karbecu neustále mi odtamtud cáká benzín nejspíš to bude zavíracím ventilkem přívodu paliva (jakoby tryska) nejspíš bude ztvrdlý gumový kužílek závíráníí benzínu. zajímalo by mě zda to někomu dělalo taky co jsem koukal po tom novým ventilku tak stojí něco přes litr Díky za rady a odpovědi :)

    Doplněno:

    ventil má každý karbec..není jen ve stříkačkách kde jej nahrazuje vstřik

    4.3.2016 od ja1

    ahoj mám uplně stejný problém u hondy 1100 magny. Má palivové čerpadlo a také mi teče benzín z přepadu. Je tam někde zavírací ventil?

    4.3.2016 od magnaman

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    4.3.2016 od ja1

    zkoušel jsi přihnout plíšek na plováku ..aby dřív zavíral a snížil tak hladinu?

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.3.2016 od wagusss

    s pliskem nic nedelej,mas v haji zaviraci ventyl,mel sem to sami a kdyz se zacnes do toho stourat tak si to zbytecne rozstelujes,kup jen ten ventylek a bude to v poho,broblem je ten ze ti neustale tece benzin do karbecu

    Doplněno:

    i s tím novým ventilkem bude muset nastavit hladinu,tudíž hnout plíškem na plováku,,,

    4.3.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.3.2016 od kunna1

    Dostal sa ti bordel ma tesnenie ihlového ventilu plaváku. Ak nieje gumička prasknutá stačí rozobrať a očistiť.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.3.2016 od hrupe

    Zavírací ventil plováku, celá sada 230Kč třeba tady http://www.motodily...da-karburatoru.html, Případně nastavit hladinu(dělá to hodně-střílení do výfuku, špatně chytá...)














    Doplnit odpověď

  • 0

    27.3.2021 od hrochi

    Ještě stojí za to zkouknout o-kroužek kolem toho dosedacího měděného sedla (protikus zavíracího ventilku). Může to tam obtékat ... to jsem se nahledal.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist