bmw_r1300gs_cartec




benzin v airboxu

  • 0

    4.3.2016 od ebela

    Po nastartování na volnoběh jede ale po přidání více plynu vyletí z hadice, která je nahoře na víku ventilů a je spolená s airboxem celkem dost úplně černého benzínu. To že to stříkne z té hadice jsem zjistil po sundání airboxu a nastartování a přidání plynu. Mohlo by to být vyšší hladinou benzinu? Ale karburátory se nepřeplavují. Tak nevím si rady. Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    4.3.2016 od ja1

    jestli to nebude tím,že je to odvětrání a to černý svinstvo je olej..sondej hadici a vyčisti..může tam být i sítko jako filtr které to brzdí

    Doplněno:

    Správně, to sítko tam je stačí povolit ty 4 šrouby od toho víčka, pod tím by mělo být něco jako drátěnka, pokud to tam není tak tam tu drátěnku dej. Jen pro zajímavost kolik litrů oleje máš v motorce? Už jsem zažil borce co to nelévali až po víčko

    4.3.2016 od Bulit69

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.3.2016 od ebela

    Díky za rady. To víčko jsem odšrouboval, drátěnka tam je a je v pohodě, ale profoukl jsem ji. Olej v motoru je podle měrky v pořádku. Tak jsem to ještě jednou natočil a nechal klapat asi při 1600 otáčkách tak 2 minuty a bylo to v pohodě, akorát nevím jestli na volnoběh to má jet jenom na jeden a to pravý válec, protože jak přidám plyn chytne se i druhý, ale po ubrání plynu volnoběh znovu na jeden. V levém válci jiskra jde a svíčku jsem taky vyměnil. Tak nevím jestli je to správně. Předem dík za rady.

    Doplněno:

    správně by to mnělo bafat na oba válce..ještě poladit karbce

    6.3.2016 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist