globalmoto_duben_nolan




Jaké pneu

  • 0

    21.2.2016 od suďárek

    Ahoj,
    mám obuty Brigesdtonky,zadní je nahraně ,po 13000.km. Byl jsem s nimi ,celkem ,spokejený ,ale chci s zeptat,jestli ,někdo neporadíte,ze své zkušenosti,případně lepší nebo co máte vyzkoušené .
    Ahoyy Vlada

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    21.2.2016 od tanoz

    Koukni mi do deníku motorky . Ve předu jsem měl Pireli a v zadu Metzelerku. Ta kombinace držela jak přikovaná a to jsem to dojížděl opravdu za hranu použitelnosti. Teď jsem obul sadu Bridgestone. Přesněji Sport touring předek T30f 120/70 ZR 17 M/C (58W) a zadek T30r 150/70 ZR 17 M/C (69W). Něco jsem už od té doby na nich najel. Až na to, že na čerstvě zmoklé silnici nejsou moc jisté nemám vůči nim žádných výhrad.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.2.2016 od nofate81

    Ahoj, moto nevlastním již nějaký ten rok jelikož i když jsem ji koupil novou tak po 2,5mesíce jsem najel na origo pneu 11000km a byl jsem hodne spokojen ale pak me srazil nemčour a moto byla naidpis. Tak že jediná ma skušenost je s tou origo gumou a byla dobrá.
    Preji mnoho super km

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.3.2016 od Marťas33

    já mám už druhé michelin pilot road jedničky ale nejsem žádný střelec.Spokojený jsem,ale myslím že už nebudou k sehnání myslím čerstvé.Originál co tam byly tak na zadní jsem najel(spíš měnil) cca ve 14000 a přední hned taky protože byla hrbatá jak stará ku.... I když masa tam ještě bylo dost.od té doby obouvám ty michelinky.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.4.2016 od Luca_69

    Měl jsem Michelin pilot road 1 - za mě super, neklouzali a velký nájezd. na konci životnosti na zadku tvar jako autopneu
    Pak jsem měl Michelin pilot road 2 - zadek jsem měl na konci hodně oskákaný a do stříšky.. nájezd výborný a i v desti ve 120 km/h v klidu...
    Ted mám pilot road 4 - a zadím pocitově asi nejlepší ale zadek má takový tvar že aniž bych to nakláněl víc jak na predchozích pneumatikách tak jsem ojel zadek až na hranu pneu, což se mi u PR2 nestalo, tam jsem měl pořád poserproužek.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist