bmw_r1300gs_cartec




Přestavba a legalizace

Odpovědí (3)
  • 1

    21.2.2016 od ja1

    už to tu psal pán z stk...ne nejde to motorka kapotovaná není naháč. máš to i v tp.. technickou neprojdeš a papír ti nikdo nedá ...najdi si to na foru v top tuším"zkušenosti s stk"

    Doplněno:

    zajed na stk a tam tě poví co s tím,, možná projdeš možná ne.. je to na technikovi

    23.2.2016 od ja1

    asi tam budeš muset ty kapoty vrátit

    21.2.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.2.2016 od Tentum

    Jestli jsi kouzelnik a projdes na STK (coz pochybuju), tak kdyz se neco prihodi pojistovna pochopeni miti nebude. Tve snazeni bude stat penize a cas, vysledek.....Zbytecne zalozene tema. Jestli se Ti libi Honda, kup treba Horneta a jsi v klidu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.2.2016 od pepinow

    ted jsem delal stk na totalne predelane 929 a slo to kluci,nechcu teda rikat ze bez problemu ale slo to pro tebe bude nejhorsi reseni,pokud teda nemas nekoho znamyho kdo ti to udela na cernocha,zazadat u pcr o vyjimku ktera te bude stat 3000-5000kc a pokud tam mas vetsinu dilu homologovanych,tak neni problem.otazka je jestli to stoji za to kdyz to v lete stejne opres o strom

    Doplněno:

    Od kdy dava PCR vyjimky na technicky stav motocyklu? To slysim poprve, v CR tyto veci ci prestavby resi DEKRA. Nachytej si mnohem vice korunek.

    21.2.2016 od

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist