globalmoto_duben_nolan




přídavné LED osvětlení (brzda i blinkr) kufrů GIVI

  • 1

    5.2.2016 od Joshua.VFR

    Zdravím motorkáře,
    moje prosba a otázka zároveň se týká vymyšlení způsobu provedení, výroby a následné instalace přídavného LED osvětlení GIVI kufrů (1x Topcase E52 Maxia + 2x boční E360).
    Našel jsem sice kanadskou firmu Admorelighting.com která nabízí funkční řešení, ale cena za jejich LED kity na E52 = US$129.00 (3.096,- Kč) a na E360 = US$149.00 (3.576,- Kč) (za oba kufry) + poštovné ? US$ z Kanady je prostě raketa a nesmysl!!. Našli by se zde šikovné české ručičky, které by toto také dokázali vymyslet, vyrobit a nainstalovat? Ještě podotýkám, že dle přiložených fotek a pár videí na Youtube je Admorelighting provedení elektroinstalace samozřejmě vodotěsné a díky pogumovaným rychlospojkám i rychle odpojitelné při sundávání/nandávaní kufrů.
    Děkuji za jakékoli rady a tipy, kde a za kolik toto v Čechách pořešit. Přiložené foto pro ilustraci.


















    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    5.2.2016 od ja1

    sice pěkné,ale jestli tě zastaví pomahači a světlo bude funkční,bude muset mit E a homologaci

    Doplněno:

    Ahoj ja1,
    díky za zprávu - jsem rád že nejsem jedinej komu se to řešení taky líbí, nejspíš máš asi i pravdu co se pomahačů a homologace týká , ale klidně TO risknu a pokud mě zastaví, odpojím na místě a budu ukecávat. Jezdím už 16 let a za tu dobu mě stavěli jen jednou a to aby se podívali na benzince co za blázna jede po dálnici v lednu na SS když sněží .. čus J.

    8.2.2016 od Joshua.VFR

    Ahoj ja1,
    díky za zprávu - jsem rád že nejsem jedinej komu se to řešení taky líbí, nejspíš máš asi i pravdu co se pomahačů a homologace týká , ale klidně TO risknu a pokud mě zastaví, odpojím na místě a budu ukecávat. Jezdím už 16 let a za tu dobu mě stavěli jen jednou a to aby se podívali na benzince co za blázna jede po dálnici v lednu na SS když sněží .. čus J.

    8.2.2016 od Joshua.VFR

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.2.2016 od kykys

    Já jsem na STK musel osvětlený kufr sundat a po STK jej nandal naspět. Nic méně, kdykoliv tě zastaví, budeš je muset ukecávat a to jsem neměl tak moc osvětlené jako ty ....
    Rampu na kufr jsem si dělal sám aby vydržela odpor vzduchu a baťůžek se mohl opřít. ...

    Doplněno:

    Ahoj kykys,
    díky za zprávu - hele ani by mě nenapadlo na STK s kuframa jezdit a držák mám origo Givi n140 WINGRACK II. Zdravím J.

    8.2.2016 od Joshua.VFR

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.2.2016 od MARTlN

    kamos to ma origo a i tak to sviti na nic, takze se na to vykasli.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2016 od Joshua.VFR

    Ahoj MARTINe, chápu to dobře cos napsal, že to má origo od té kanadské firmy za ty nekřesťanské peníze a svítí TO na nic jo?

    No vidíš, další důvod proč si to nechat vyrobit od někoho tady v Čechách na zakázku (a použít třeba LED diody s větší svítivostí).

    Jen mi schází ten kontakt na správnou firmu nebo šikovného jednice.

    Doplněno:

    On ma to original brzdove svetlo od givi. http://www.givi.cz/...led-diody-21156.html

    9.2.2016 od MARTlN

    A kámoš je odkud prosím tebe? Bylo by to origo řešení možné vidět po domluvě s kamarádem v akci?

    8.2.2016 od Joshua.VFR

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.10.2016 od RTX-01

    cafm neviem, mam kufor E460N od Giwi a tam je brzdove svetlo - priprava, da sa dokupit original, nic okrem originalu by som nedaval ...... ale to kazdy ako chce

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist