bmw_r1300gs_cartec




rozbitý lcd display

  • 0

    29.5.2023 od Karolito

    Zdravím všetkých, prosím o radu: je možné vymeniť rozbitý lcd display na inak plne funkčnom tachometri?
    Jazdím na Triumph Street Twin 900, r.v. 2016. po nehode so srnou to mám rozbité. Originál náhradný diel stojí balík, tak to skúšam opraviť. Moc dakujem za prípadné rady a odpovede .
    pripájam ilustračné foto

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    29.5.2023 od valentinow123

    Mam asi spatnou zpravu, fabricky se nepocita s rozebiranim a vymenama casti tachometru, dokonce nejde ofiko sehnat ani samotne sklicko. Rozebirani taky neni uplne bez problemu, napriklad zminene sklicko ma uvnitr protizamlzovaci vrstvu, ktere se zevnitr nic nesmi dotknout, jinak na ni zustanou otisky, ktere se uz nedaji nijak odstranit, chova se to podobne, jako lepiva strana na lepici pasce, cim vice se to cisti, tim to je horsi..

    Cili jedine schudne reseni je sehnat pozadovany dil nekde na bazaru, co jsem se dival na Ebayi, cena je nekde kolem 10.000 Kc za pouzity dil a zrejme i bez zaruky....

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.5.2023 od krokoš

    Čau, tu hore je vlákno o rozbitom displeji. Opravuje to X-tra-X. ja som to mal posraté na huske, síce mi nič nerobil, teda ani nezarobil, ale poradil mi a fungovalo to. Za mňa veľká pochvala.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist