globalmoto_duben_nolan




Motorka nestartuje po vyčištění karburátoru

  • 0

    9.5.2023 od LegitPasha

    Dobrý den,

    Motorka mi začátkem tohoto roku nechtěla nastartovat a jenom točila. Poslal jsem karburátor (Keihin CV40 zahřívaný vodou) na ultrazvuk a kontrolu. Byly prasklý membrány a celkově byl ve špatným stavu. Poté se zjistilo že je píst ve válci vzatej a tak se vyměnil píst a vybrousil válec. Po složení válce a rozvodů byla motorka připravena na start. Teď motorka nestartuje jenom točí. Svíčku házi, komprese dobrá jenom jsem si všiml že zůstává benzín v přírubě mezi válcem a karburátorem. Motor ani neškytne při nalití benzínu přímo do válce ikdyž svíčku hází. Rozvody jsou na 100% dobře.
    Jsem už bezradný, nějaká rada ?

    Doplněno:

    Problém vyřešen, ventilové podložky prohozeny.

    29.5.2023 od LegitPasha

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 1

    9.5.2023 od Anti

    Pokud to neblafne ani na podlití, tak s tím nemá karbec nic společného. Novej výbrus a nastavený rozvody, to musí chytnout. Doporučuji kontrolu jiskry stroboskopem kvůli časování, a její intenzitu. Taky mohla odejít jednotka

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.5.2023 od Obdélník

    Měnil jste svíčku ? Někdy se stává, že svíčka venku dává, ale pod tlakem ve válci je jiskra slabá, nebo vůbec není.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.5.2023 od Honzakot

    Jak píše Anti. Zkontrolovat časování zapalování. Mně na KZ750 jiskra po opravě motoru skákala, když byl píst dole. Na klice byl otočený snímač.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist