bmw_r1300gs_cartec




Škubající varadero

  • 0

    31.10.2022 od MYŠÁK76

    Zravím . Nevíte čím to je že většinou při 5tis.otáčkách začne motorka škubat. Mám nové svíčky,lanka sytiče,seřízení motoru,kontakty na čerpadle. Startuje krasně a do 5tis jede taky hezky. Dík za radu

    Doplněno:

    Tak už je po problému. Koupil jsem.kompletní nový čerpadlo a přestalo to škubat. Jde za plynem az na maximum. Díky všem za rady????

    7.11.2022 od MYŠÁK76

    Neškube to po každý. Ale většinou jo. Karburatory mi dělali v loni. Začne to dělat přesně při pěti tis a výš. A ne po každý. Tak na90%

    1.11.2022 od MYŠÁK76

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    1.11.2022 od Slávek-TDM

    No to může být spousta věcí. Jako první bych změřil dobíjení - jestli náhodou neodešel regulátor a nepřebíjí to. Taky můžou odcházet zapalovací cívky.
    No a když to nebude tím, tak karburátory - membrány, hladiny, trysky atd...

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.11.2022 od stnd

    A škube to od té doby co ti dělali ty karbece?
    ;)
    Výfuk a filtr originál?

    Doplněno:

    Tak problém vyřešen. Koupil jsem komletní nový benzinový čerpadlo a už neškube. Díky všem za rady??????

    7.11.2022 od MYŠÁK76

    Tak problém vyřešen. Vyměnil jsem celé benzinové čerpadlo a je po problému. Díky všem za radu??????

    7.11.2022 od MYŠÁK76

    Díky za rady. Asi objednám nový čerpadlo. Taky si myslim že tam jde málo benzínu. Jakmle se ručička dotkne 5tis tak zaškube. Uberu a je v pohodě. Spotřeba je 6,5. A to jezdim město+dálnice a tři kufry. Tak uvidíme

    3.11.2022 od MYŠÁK76

    Díky za rady. Asi začnu tím že objednám nový čerpadlo.Můj názor je že tam taky jde málo benzínu. Spitřeba je cca 6,5l/100. A to mám tři kufry a jízda město+dálnice.

    3.11.2022 od MYŠÁK76

    člověče já si myslím, že kontakt nekontakt na palivovým čerpadle..to bude asi příčinou, já měl to samé, normal start, normál volnoběh ale jak sem jel a točil okolo 5000, tak to začalo škubat, ubral sem a v poho, prostě čerpadlo nedodávalo palivo jak mělo, objednal sem si nový a je to asi 3000 km a v poho....pokud máš vše přezkoušeno jak píšeš...já si myslím na 99% čerpadlo, přesně stejný problem u mě

    2.11.2022 od Stimul11

    To mě napadlo jako první s těma karburátorama, protože špatná směs bývá častý problém. Verva má vliv nula. pokud škubání ani po servise nezmizlo jak píšeš, jdi vylučovací metodou po tom, co nedělali. Pokud máš vše origo, nastavení by mělo odpovídat manuálu. Jsi schopnej někde udělat diagnostiku CDI? Myslim, že to firmy udělají i na dálku, když to pošleš poštou. Zima je dlouhá :)

    2.11.2022 od stnd

    Výfuk i filtr originál

    1.11.2022 od MYŠÁK76

    Ahoj. Škube to od doby kdy jsem to koupil. Po servisu se to o hodně zlepšilo a skoro to přestalo. Zjistili mi špatnou hlavní trysku a špatný sytičový lanko. Teď se škubání zase zhoršilo. Tankuju u Vervi. Měnil jsem i kontakt na čerpadle i palivový fitr. Už nevím co vyměnit

    1.11.2022 od MYŠÁK76

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist