bmw_r1300gs_cartec




chod motoru na volnoběh

  • 0

    9.10.2022 od vnko

    Ahoj. Když Gide nastartuji, je vše v pořádku, jsou vyšší otáčky a motor běží krásně. Po chvíli, kdy jdou otáčky dolů, tak volnoběh někdy trochu škube, a po asi deseti minutách kdy otáčky už jsou spadlé a motor teplý, mi to začne jít na jeden válec. To samé je když je teplo a jedu, tak při zastavení např. v koloně to po pár vteřinách chytne chod na jeden válec. Stačí malinko hnout plynem a přidat a hned se to zase chytne na dva válce. Ukazuje mi to chyby ECP P0572 a BCM U0184. Když je nevymažu, tak po chvilce se ztratí samy, ale ten problém zůstává. Když je vymažu, tak když mi to zase skočí na jeden válec při volnoběhu, tak se zase chyby rozsvítí. Nemáte prosím někdo s tímto problémem zkušenost, abych věděl na co se zaměřit. Servisák mi poradil vyměnit olejové čerpadlo, hydroštely, to mám vyměněno a přitom jsem vyměnil ještě rozvody a ložiska vaček. Najeto mám 50 tis.km. Děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    11.10.2022 od roba

    Hoa,víš co znamenají chybové kody,není problém zajít do HD a poradit se nikdo ti hlavu neutrhne,servisák je technik z HD? nebo samo domo mechanik?

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.10.2022 od Rick_James

    Tie chyby ti tam naskakujú myslím nezávisle na tvojom probléme a majú zrejme súvis s poklesom napätia,keď to začne kašlať na jeden válec...alebo možno aj nie
    Lebo prvá chyba je spínač zadného brzdového svetla,resp.na to nadvazujúce veci( tempomat napr.alebo ABS) a to druhé je niečo s rádiom( ovládanie hlasitosti )

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist