globalmoto_duben_nolan




Moto nereaguje

  • 1

    22.9.2022 od Moowie

    Ahoj, dnes jsem přišel ke svému stromku, chtěl jsem nastartovat a nic ... Budíky se neprotočili, čerpadlo nevrčelo, nic ... Den předtím jsem na motorce bez problémů přijel a zaparkoval. Myslel jsem, že je to baterkou, ale ani po dobytí baterie se nic nezměnilo... Kontroloval jsem kontakty a pojistky (žádný elektrikář nejsem) a zdálo se mi vše v pořádku. Stalo se vám někdy něco podobného ?

    Doplněno:

    Zprovozněno, díky za rady

    11.10.2022 od Moowie

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    22.9.2022 od Slávek-TDM

    Buď mrtvá spínací skříňka nebo hlavní pojistka. Ale pokud nejsi technicky nebo elektricky zdatný, nezbyde než volat servis, ať si to odvezou a hledají závadu.

    Doplněno:

    prostrikat kontaktnim sprejem...

    22.9.2022 od valentinow123

    kontakty na baterii

    22.9.2022 od valentinow123

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.9.2022 od JiriBN

    Pokud včera fungovala a dnes ne tak s velkou pravděpodobností ti odešel článek na baterii. Zkus jí při startování proměřit a hned budeš vědět.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2022 od borekXJ

    možná je to blbost ale nemáš vypnutý chcípák?Já se takhle nachytal,vypnul jsem ho omylem když jsem pověsil helmu na řidítka....

    Doplněno:

    Na 2012 myslim pri chcipaku na displeji sviti CHECK

    26.9.2022 od E-Ryc

    Myslím, že chcípák nevypne budíky.

    26.9.2022 od Pedl

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.9.2022 od Natural_95

    Chcípák, zařazenej kvalt, spínač na spojce, nebo kontakt na policajtovi (boční stojánek).

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.4.2023 od krokosch

    Může to být tou baterkou.
    Startovací proud je potřeba dodat vyšší. Když je stará, nebo ne zrovna dobře udržovaná (nenabíjená přes zimu), stává se, že kontrolky rozsvítíš, ale pro rozběh motoru to nestačí.
    Zkus jinou baterku (soused, kamarád...), nebo si ji nech změřit v servisu. Pokud tam problém nebude, máš jistotu.

    Doplněno:

    ...čtu, že odstraněno...kde byla chyba?

    19.4.2023 od krokosch

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist