bmw_r1300gs_cartec




Vyska motorkare

Odpovědí (19)
  • 0

    5.1.2016 od Koudy01

    Na to ti kazde rekne neco jinyho. Musis si na to sednout a zkusit.
    Sam mam 192 a jezdim na XJ600, ktery patri mezi mensi. A da se

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.1.2016 od xMulleRx

    Já mám 182 a nemám s tim vůbec problém.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.1.2016 od prdivous

    řekl bych, že je spíše pro menší postavy, budeš mít docela ostrý úhel na nohách, já měřím 174 , a je akorát, stojím šlapkama na zemi.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.1.2016 od FM25

    mám 173 a byla mi tak akorát. Myslím že by ses měl kouknout na větší ale je to na každým. Zkus si na ni někde sednout

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od RTourer

    Tady to najdeš: http://cycle-ergo.com/

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od kawa...pavel

    Mám 175 a tuhle kawu jsem měl, byla akorát, když jsem prodával, přijel si borec co měl taky skoro dva metry, s ním tři jeho kámoši taky kolem dvou metrů a všichni s vezřením vyhazovačů z baru...drsní namakanci...já dojel za nima na pumpu a hned jsem se viděl, že mě naloží i s motorkou a odvezou a po cestě někde vyhodí , ale oni se všichni začli chlámat jak prase hned jak ten maník přišel k motorce, vypadala jako minibajk vedle něho....tak nevím...jo a konečný zářez byl ten, že tihle 4 borci se v klidu rozloučili a nasedli do toyoty---ale yaris , to bylo jak ježek v kleci...takže poučení...pokud jseš 190 vysokej a vypadáš jak vyhazovač...vem si něco většího. Jinak asi ok.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od born2bwild

    Dekuji za odpovedi.
    Vyzkousim par motorek, abych mel s cim srovnavat a hlavne asi pockam, az se na tom nekde projedu.
    Doted jsem obcas jezdil jen na zapujcenych endurech a motardech,coz je neco jineho.
    ER6 me, ale uchvatila

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od JimmyFL

    Jak jsem ti psal, se 190 jsem v pohode, ale urcite si ji vyzkousej

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od Hnilda

    ahoj s tvoji vyskou bych ji nekupoval a nebo nechat predelat sedlo

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.1.2016 od FlashGordon

    Já mám 173 a je mi šitá jak na míru. ER-6 není nějak extra velká, takže se 190 na tom budeš vypadat asi trochu divně. Ideálně zajdi nějak do bazáče kde ji mají a zasedni .)

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.1.2016 od mRKEF

    Já ji měl a se svými cca 175 cm byla řekl bych ideální. Prodal jsem ji týpkovi, který řešil problém z opačného spektra. Měřil asi 160 cm a hledal něco nízkého. Na zem z ní nedosáhl, ale ještě ji pak nechával nějak snížit. Ostatně nejlepší představu si uděláš jedině vlastním posezem, projetím se.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.1.2016 od tecquilka

    ~186cm, ER6tka na posed byla fajn, ale jak jsem na tom vypadal netusim ;-D

    Doplněno:

    S tim se poji - proste vyzkousej, vazne na netu odpoved nenajdes...

    7.1.2016 od tecquilka

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.1.2016 od Sylver

    Pokud jsi začátečník, tak by sis pravděpodobně zvykl a nevadilo by ti to. Ale jen do doby než bys okusil něco jinýho. Zkus Versyse - taky Kawa, stejný motor, vyšší posez, líp ovladatelná.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.1.2016 od melman

    Za mě ne, máme doma a jezdí na ní dcera 165 a dosáhne oběma nohama na zem, Má 60 kg a vypadá na ER6 tak akorát. Dlouho jsme vybírali a tohle je jedna z nejnižších a nejlehčích moto v kategorii naked 600+, pak ještě Monster 696 a že jsme toho vyzkoušeli (požadavek byl 2009 a novější...). Vybírat s tvojí výškou bude mnohem snažší než hledat motorku pro lidi menšího vzrůstu








    Doplněno:

    Diky za odpoved. Uz jsem na ER6 rezignoval. Podivam se po necem vetsim.

    10.1.2016 od born2bwild

    Diky za odpoved. Uz jsem na ER6 rezignoval. Podivam se po necem vetsim.

    10.1.2016 od born2bwild

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.1.2016 od VladaM

    Největší šestka z kategorie Naked je asi FZ6.
    Hornet je menší, ER6N ještě menší.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.1.2016 od george72

    bude ti to malý jdi raděj do versyse

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.1.2016 od jurysek

    mam 190 a v pohodě...

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.5.2016 od Kejbls

    Ahoj, měřím 189cm vážím 83.kg Pro mě byla naprosto v pohodě. Motorka to je na první pohled docela malá,
    ALE ! klame vzhledem. Už při prvním sednutí na ní, mě nabyl pocit, jakobych seděl v motorce a ne na ní. Pro rejpaly: ne nejsem ucho, mám už něco najeto na několika motorkách. Tento pocit je pro mne velmi důležitý a je jedním z rozhodujících při volbě nové mašiny. Doporučuji si na ní sednout a projet se.

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.7.2016 od Kawa38

    Já mám 182 a jezdil jsem na ni naprosto v pohode

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist