globalmoto_duben_nolan




zhasnutí motoru za jízdy

  • 0

    4.8.2022 od bááwo

    Mám vyměněný vstřik, před jeho výměnou se tohle nestávalo, děli se jiné komplikace, jak jsem již psal. Tyto se výměnou vstřiku již nestávají. Po delší jízdě při nutnosti podřadit z 6 na 5,třeba když vjíždím do nějakého města nebo nepřehledné zatáčky, po stlačení spojkové páky a snížení rychlosti i otáček motor vypne, přiměřeně brzdím obě kola, ale motorem ne, sice jde hned nastartovat, následně to udělá ještě 1-2x a pak už se to nestane
    Nevíte čím to může být?děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    6.8.2022 od elvis78

    Kdo dělal vstřik? Počítám že značkový servis nee-o to ale asi nejde.. Byl u mě kolega co řešil chcípání motoru taky, dokonce měnil motor(ten původní mi přenechal), výměna nepomohla, motorka chcípala i s jiným motorem. Pak se podíval na verzi firmware mojí řídící jednotky a zjistil že má nějakou starou ,v Inveltu mu to přehráli, na zkoušku, a ono se to opravilo, stálo to asi 600,- ?
    Neříkám že to je tohle ale to je jedna zkušenost ohledně chcípání.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.8.2022 od X-tra-X

    Pokud jsi měnil vstřik a neprovedla se adaptace, tak to může být tím. Je to běžná věc, kterou ale bohužel servisy nedělají, nevím proč...já to dělám běžně při každém zásahu a nikdy takový problémy pak nejsou...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist