globalmoto_duben_nolan




Nový výplet

  • 0

    4.1.2016 od Fyrysan

    Potřeboval jsem se zeptat jestli někdo ví nebo by mi změřil jak má být vypletený zadní ráfek u Husky WR 125 rv 2001. Jde o 18" kolo, Bohužel došlo na takovou deformaci že to nemám jak změřit a potřebuju udělat nový výplet ale nevím kde má jít střed ráfku. Pokud by to bylo přímo ve středu kyvky tak mi vyšlo 82mm od hrany rozety (sundal jsem rozetu a měřil od dosedací plochy). Budu moc rád za pomoc.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    5.1.2016 od ja1

    pokud budeš mít origo dráty a budeš je utahovat stejně,tak se trefíš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.1.2016 od Fyrysan

    Jenomže originální dráty mít nebudu protože by mě vyšly dráž než celý ráfek a vyplétat to nebudu já

    Doplněno:

    Ono mě totiž v obchodě kde jsem se byl na dráty ptát přesvědčoval že dráty by měly být rozdílné délky (půl na půl) tak jsem se raději zeptal. V tomto případě si to zkusím vyplést i sám. Díky za odpovědi

    5.1.2016 od Fyrysan

    jestliže jsou stejně dlouhé dráty,pak je ráfek uprostřed . kdyby byby dráty rozdílné ,pak je mimo střed. ..

    5.1.2016 od ja1

    jestliže jsou stejně dlouhé dráty,pak je ráfek uprostřed . kdyby byby dráty rozdílné ,pak je mimo střed. ..

    5.1.2016 od ja1

    a navíc dráty jsou stejně dlouhé pro obě strany (mluvím i origo drátech) takže pokud má být kolo opravdu mimo osu tak se jenom tak netrefím (i když to nebudu dělat já ale člověk který se tím zabývá)

    5.1.2016 od Fyrysan

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist